mutta olen tullut vuosien ja erilaisten pyörien käyttäjänä tullut siihen tulokseen ,että bemari ja varsinkin bokserilla varustettu selainen on paras ja näin ollen teiden kuningas, siihen tulokseen olen tosiaankin tullut. anteeksi vaan kauhiasti.
Anteeksi
5
812
Vastaukset
- varmaan..
on..ei vuotavia nesteitä :)
- tourinki
kestävin matkapyörä, eikä ajoominaisuudet hassummat.
- GS ADVE
SAAT ANTEEKSI !!!!
- torinki
kiitoksia
Sillä kävin broidin kanssa rykäsemässä ITSENI RAUTAPERSEEKSI ja bokserit R 1200 RT -07 ja R1200 C
-98 kukkuivat 1700 km ilman pienintäkään murhetta . RT kulutti 21 tunnin aikana 90 l 98 oktaanista ja
R 1200 C nielaisi 100 l samaa keittoa . Bondi-mallin lyhyemmät välitykset selittävät kaiketi eroa.
Kaiketi BEMU on tehty ajajia varten . Tallissa viihtyviä asentajia , joita kunnioitan kyllä suuresti on
sitten tehty joitain muita merkkejä. Onneksi meillä kaikilla on vapaus valita itsellemme juuri se mieluinen
merkki . Pidän kaikki motoristeja yhtä suurina ja arvokkaina ihmisinä ja persoonina !!!! : )
ELÄKÖÖN HUUTO KUITENKIN BEMU - UKOILLE !
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Lataus pakkaskelissä
En olisi koskaan ostanut sähköautoa jos olisin tajunnut että ne eivät lataa pakkasissa suurteholatauksella vaan istut tu1776764Kun väestö ikääntyy ja veronmaksajat vähenee, mitä sitten vasemmistolaiset?
Maahanmuutto ei vaan ole ratkaisu väestön ikääntymiseen. Maahanmuutto lykkää ja hidastaa väestön ikääntymistä ja työv1153204Miksei Trump ole kiinnostunut Suomen valloittamisesta?
Täällähän on enemmän turvetta kuin Norjalla öljyä. Eikö Ttump ole turvenuija?1041895- 191689
Aktivistinainen pysäytti ICE-agentin luodin päällään USA:ssa!
Video ampumistilanteesta: https://edition.cnn.com/2026/01/07/us/video/ice-shooting-minneapolis-digvid "Media: ICE:n am641676Oikeistopuolueiden kannatus vain 37,8 %, vasemmiston 43,0 %
Keskustaan jää 17,4 prosenttia ja loput ovat sitten mitä ovat. Mutta selvästikin Suomen kansa on vasemmalle kallellaan.11569"Mitä sä nainen tuot sitten pöytään" ?
Jos mies provaidaa ja suojelee... Pitääkö miesten kysyä tuollaisia?381556Ekologinen kommunismi tulee voittamaan fossiilikapitalismin
Kiina on mahtitekijä uusiutuvien energialähteiden kehityksessä, ja Trump osoitus viimeisestä öljyn perään itkemisestä, m151363Kyllä mä suren
Sitä että mikään ei ole kuten ennen. Ei niitä hetkiä ja katseita. Toisaalta keho lepää eikä enää tarvitse sitä tuskaa ko111320- 651265