Onko kukaan käynyt näytöillä ?

Kuinka "super" on sunnuntai ?
2175
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Asun ylimmässä kerroksessa ja tänään oli samanlaisen asunnon näyttö kahta kerrosta alempana jossa kävin mielenkiinnosta pyörähtämässä. Ostin omani muutamia vuosia sitten ja hintapyyntö oli nyt 18000€ korkeampi kuin itse maksoin joka on aika kova nousu 100000€ hintaisessa asunnossa. Hyvässä kunnossa näytti asunto olevan ja mukavia ihmisiä oli näytölle eksynyt, 4 ostajakandidaattia kerkesin bongaamaan ennenkuin lähdin.

Veikkaan että menee ensimmäisessä näytössä, hyvää aluetta.

Äänestä
  • Olitko kenties yksi niistä neljästä kai kehuit asuntoa ja olit muka kiinnostunut. Todellisuudessa ennenkuin asunto menee kaupaksi käy enemmän katsojia jos joku niistä neljästä tai kolmesta tekee tarjouksen se on alempi kuin sinun maksamasi hinta monta vuotta sitten (joten alueena tämä taitaa olla sieltä huonoimmasta päästä) eli idästä päin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ostaja123 kirjoitti:

Kuinka "super" on sunnuntai ?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu