Onko

laajalammilla hyvän näköisiä ja "mukavia" misuja?
9306
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

- kipin kapin vuan tänne bubbiin kaikki MIEHET, jotka ymmärtävät muutakin kun juoda kaljoo - D

Äänestä
  • nimimerkki kertookin sit kaiken, terassiruusu!

    Äänestä

  • just joo.... kirjoitti:

    nimimerkki kertookin sit kaiken, terassiruusu!

    - Eihän täällä terassilla syö muut kuin ITIKAT ! D . Ne onnek'seksi ymärtävät hyvän päälle ......

    Äänestä

ole.

Äänestä

P*lluakos sitä ollaan etsimässä?

Äänestä

- Seura ei tekis pahaa terassilla ! - ainakin ensimmäi'seksi. Ukot näköjään ottavat jalat alle .... D.

Äänestä

Laajalammella on erittäin hyvän näköisiä misuja. Mukaviakin ovat.

Äänestä
  • ......Meinaan siellä (piip) ;) vain miehissä :) Kiva, että nuoria miehiä tulee taajamaan kaljoille -D.

    Äänestä

ei ole.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


7jktoip kirjoitti:

laajalammilla hyvän näköisiä ja "mukavia" misuja?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu