Eli, kumman kans seukkaisit mieluummin; Henkilön joka ei polta vai henkilön joka polttaa?
Ite en vois ees kuvitella seurustelevani henkilön kans joka haisis röökille >;
Ite en vois ees kuvitella seurustelevani henkilön kans joka haisis röökille >;
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 19
Vanhimmat
Joka ei polta..
ja mä en koskaan vois seurustella henkilön kans joka haisee persikalle. oikeesti, kuka alkais suhteeseen henkilön kanssa joka muuten ois maailman mielenkiintosin ja ihanin ihminen, mut haisee persikalle!?
t. vanhapiika forever
joka ei polta
Rööki sen perseeseen, köydet käsiin ja "bottom of ocean" veneestä.
tietysti semmosen kanssa joka ei polta
Riippuu siitä miten kumma se joku on.
Ihan typerä kysymys muutenkin. Mielummin tietysti tupakoimattoman kanssa, mutta ei se ole mikään estävä tekijä, jos toinen sitten polttaakin. Miksi aina pitää olla niin mustavalkoinen?
rakastunu johonki kundiin älyttömästi ei yks rööki sitä todellakaan estä :D
tietty sellasen kans joka polttaaa joka välis
mä tykkään semmosista tytöistä jotka eivät polta tai juo alkoholia
hatunen o hyvä ja menee nunnaluostarii jos sellasia ettii
Mielummin seurustelisin tupakoimattoman kanssa, mut ei se tosiaankaa olis mikää este. Luonne ratkasee enemmän.
Monet naiset lopettavat tupakoinnin ensimmäiseen raskauteen. Musta on vaan hienoa, ettet tupakoi.
sen joka ei polta todellakin. jos jätkä polttais kun seurustelu alkaa, niin se on sitten jompi kumpi:D
No vittuko toi mikää kysymys on? Ne tytöt jotka itekki polttaa niille se on aika yks ja sama... Vai? Ja useimmat jotka ei polta, nii ne tietysti tykkää enemmä niistä varmaa jotka ei polta. Vitun ala-aste ikäiset pikku äidin 96 kullat, jotka on nähny koulunsa tulevien amisten poltavan koulun nurkalla... Pitävät röökia niin vastenmielisenä kun eivät ole koskaan maistaneet yhtä hatsia röökia eläessään. En olis niin varma että itekki oot savuton vielä tulevaisuudessa. ylä-asteella vielä kauhistelet "hyi rööki!" mutta kun kasvat nii ala sit vast miettii sitä seurustelua ja ehkä silloin jo ymmärrät mikä tupakka on. Meijän lukiolla on paljon porukkaa jotka olivat samanlaisia kuin sinä mutta heidät löytaa nykyään sieltä tupakka-paikalta, minut mukaan lukien löysi, mutta enää en polta ja tytötkin kiinnostuvat musta enemmä. Nuuskaa ja alkoholia toki käytän. Koe ne päihteet eka ja tuu sitte tänne puhumaan paskaa. Sori tytöt ku tulin poikana tänne aukoo päätä, vituttaa vaa tämmönen kysymys.
molempien
tietenki sen joka ei polta koska tupakointi nuuskan käyttö ja huumeiden käyttö on perseest
jätkän kaa joka ei röökaa ja oo joka viikonloppuu kännis. En halua mitää vitun nörttijätkää!!
...täällä näin.
No, myönnän. Itsekin olen ollut, mutta so what? OLIN, en ole enää. Jos ihminen rakastaa toista, niin ei tupakka sitä rakkautta riko. Vaikka toinen haiseekin, niin siitä voi aina huomauttaa; "Voitko pysyä kauempana, kun toi haisee?" tai "Joo, pysy siellä niin kauan kunnes et haise." Itsekin sanon niin omalle kullalleni. Ja niin hän tekee, vaikk nykyään on vähentänyt sitä. Ellei polta jopa niin, ettei sitten haise. :D
Polttaa tahi ei, ei se tupakka rakkautta riko!
Mieluummin sellanen joka ei polta, mut ei haittaa vaikka polttaiskin. Juominen ei ongelma.