Viesti poistettu

Viesti poistettu.
6702
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Tilastokeskuksen ennusteen mukaan Loimaan asukasluku nousee 200:lla per vuosi vuoteen 2030 saakka.

Äänestä

Loimaan mustalaiset ovat mielestäni reilua väkeä. Nostan hattua.

Äänestä
  • Samaa mieltä,hattu kans nousee

    Äänestä

  • ovat ali-ihmisiä ja pohjasakkaa, asuvatpa missä hyvänsä!!

    Äänestä

Moi,
Löytyykö Loimaalta yhtään vaatetusliikettä? Olisi tarkoitus ostaa kunnon housut.

Kiitos vastauksista.

Äänestä
  • vaate-ostoksille keskustaan,sieltä löytyy kaikki tarvittava naisille,miehille...
    hyvät erikoisliikkeet,käyttäkäämme niitä!
    viime aikoina asiakkaita ollut tosi kaukaakin shoppailemassa,todella positiivista.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Viesti poistettu kirjoitti:

Viesti poistettu.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu