pahat ihmiset jotka ottavat vierelleen "ystävänä" ja puhuvat sitten paskaa saadakseen itsensä loistamaan ja minä tyhmä uskon ja luotan.. olen niin täynnä tätä!!
Älkää ikinä luottako ihmiseen joka ensinäkemältä vaikuttaa mahtavalta persoonalta ja mukavalta. Hänen tarkoitusperänsä voi olla yksinkertaisesti hyödyn tms. tavoittelu. Varsinkin sellaiset jotka alkaa pommittamaan tekstiviesteillä noin vain ja toivottelevan hyviä nimipäiviä yms... ne käyttävät vain sinua hyväkseen. Kukaan ei lähesty törkeän suorasukaisesti. Ihmisestä olis hyvä olla kiinnostunut muutenkin kuin hyötymielessä ja verkostoitumisidealla.
Kierous on maailman lahja naisille! Vihaan ystäviäni!
Vituttaa
vihaan kavereitani
0
513
Luetuimmat keskustelut
- 62996
- 57971
- 93807
- 51748
- 41659
Jasmin vauhdissa
Kyllä pitää Jassulla kiirettä, kun yhtenään menoa mun äidin, isäpuolen ja Markon kanssa Ossianin ollessa tietysti sulois220620- 40560
- 49558
- 66555
Nainen joka haluaa miehen
Näyttää sen selvästi. Hommaa minihameet, pitkät hiukset, laihduttaa ja on iloinen sekä aktiivinen.79543