Ruumis paloteltuna

Polisit naaraa Virtalankoskea. Käsi ainakin löytynyt. Mukava mennä uiskentelemaan, huih...
Kyseessä kuulemma Vilppulassa kadonnut 37v mies.
51084
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 5

Vanhimmat


  • naara käy kirjoitti:

    Tutkinta etenee.Uhrissa ei yhteiskunta kyllä hävinnyt yhtään.

    Ja ei varmaan tekijöissäkään....onpanhan muutaman vuoden pois kadulita...

    Äänestä

  • ismo1977 kirjoitti:

    Ja ei varmaan tekijöissäkään....onpanhan muutaman vuoden pois kadulita...

    Kuk kuk kuk kuk kuuuuu.Ilmankos ei oikein koskilla kala syö.No saa kalatkin pientä särvintä.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Long Jhon kirjoitti:

Polisit naaraa Virtalankoskea. Käsi ainakin löytynyt. Mukava mennä uiskentelemaan, huih...
Kyseessä kuulemma Vilppulassa kadonnut 37v mies.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu