En nyt tiedä miten tätä kuvailisin mutta olen siis harrastanut seksiä naisystäväni kanssa ekaa kertaa kortsulla. Ja olen huomannut että aina seksin jälkeen virtsaputkeni/siemenjohtimet alkavat särkeä. Myös liveää kutinaa ja puristuksen tunnetta on esiintynyt. Olemme myös käyttäneet liukastevoidetta jota olen laittanut hiukan kumin sisälle (alkanut hankaamaan ilkeästi!) .. olisiko sitä voinut mennä virtsaputkeen ja täten aiheuttanut tälläistä?
Samanlainen oire tulee kun olen lauennut liian monta kertaa pienen ajan sisällä. Alkaa vihlova kipu johtimissa ja kiveksissä. Tätä tosin ei ole pitkään aikaan ilmennyt.. nyt kun kumia olemme käyttäneet on tullut outoa oireilua. Olisin hyvin kiitollinen jos joku osaisi kertoa mistä tälläinen voi johtua. Testeissä on käyty ja hiivasientä yms. se ei ole.
Pitänee hankkia toinen ehkäisy jos tämä jatkuu. Menee seksihalut ihan kokonaan kun kauhea kipu jatkuvasti. Naisystävä myös maininnut seksin aikana tuntemastaan kirvelystä ja jälkeenpäin tulevasta kutinasta ja kivusta virtsata. En löytänyt googlesta muuta kuin naisten kysymyksiä samankaltaisista oireista.
Kiitos kaikille vastanneille jo etukäteen ja hyvää Juhannusta!
"Muna" johtimet kipeät!
Kumeille allerginen?
3
749
Vastaukset
- hoh,hoijaaa
olet laittanut liukkaria kondomin SISÄLLE??!!
- APAP
Johan sen kirjotin tuossa.. että alkaa hankaamaan esinahkaa rikki muuten. Eka kerran laitoin. Voiko nuo oireet johtua siitä?
- sitä samaa
APAP kirjoitti:
Johan sen kirjotin tuossa.. että alkaa hankaamaan esinahkaa rikki muuten. Eka kerran laitoin. Voiko nuo oireet johtua siitä?
liian vähästä seksistä johon elimistö ei ole tottunut,ens alkuun 5-6krt päivässä pikapano siitä se lähtee
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Porvarimediat paniikissa demareiden huiman kannatuksen vuoksi
Piti sitten keksiä "nimettömiin lähteisiin" perustuen taas joku satu. Ovat kyllä noloja, ja unohtivat sen, että vaalit1518224KATASTROFI - Tytti Tuppurainen itse yksi pahimmista kiusaajista!!!
STT:n lähteiden mukaan SDP:n eduskuntaryhmän puheenjohtaja Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti4277279Mikä siinä on ettei persuille leikkaukset käy?
On esitetty leikkauksia mm. haitallisiin maataloustukiin, kuin myös muihin yritystukiin. Säästöjä saataisiin lisäksi lei693743Lääppijä Lindtman jäi kiinni itse teosta
Lindtman kyselemättä ja epäasiallisesti koskettelee viestintäpäällikköä. https://www.is.fi/politiikka/art-20000117808521463412Juuri nyt! Tytti Tuppurainen on käyttäytynyt toistuvasti epäasiallisesti
Ai että mä nautin, Tytti erot vireille! "Käytös on kohdistunut avustajia ja toisia kansanedustajia kohtaan, uutisoi STT1092904Huomaatteko Demari Tytti ei esitä pahoitteluitaan
Samanlainen ilmeisesti kuin Marin eli Uhriutuu no he ovat Demareita ja muiden yläpuolella siis omasta mielestään472438- 1261966
Puolen vuoden koeaika
Voisi toimia meillä. Ensin pitäis selvittää "vaatimukset" puolin ja toisin, ennen kuin mitään aloittaa. Ja matalalla pro231823Turvaan tulleet lähettävät omia lapsiaan vaaraan - hullua
MOT-ohjelman jakso ”Loma vaihtui kahleisiin” kertoi, kuinka Suomessa ja muualla Euroopassa asuvat somaliperheet lähettäv351629Tytti Tuppurainen nöyryyttää avustajiaan
Tytti Tuppurainen nöyryyttää SDP:n eduskuntaryhmän kokouksissa sekä avustajia että kansanedustajia. Hän nolaa ihmisiä ju1801488