Eli kyse on miehestäni
Olemme seurustelleet nyt rapiat kolme vuotta. Hän on aina ilmaissut hyvin selkeästi että pitää rinnoistani. Olen minäkin niistä ylpeä (85F). Jokin aika sitten hän pyysi minua touhutessamme puristamaan tyynyni yhteen käsilläni. Siitäkös hän innostui, mutta nykyään hän pyytää sitä joka kerta touhutessamme ja laukeaa hetken päästä. Tuntuu siltä, että ilman, että puristelen ja pussailen omia kannujani en enää tyydytä häntä. Mitenkähän asian ottaisi puheeksi?
Olemme seurustelleet nyt rapiat kolme vuotta. Hän on aina ilmaissut hyvin selkeästi että pitää rinnoistani. Olen minäkin niistä ylpeä (85F). Jokin aika sitten hän pyysi minua touhutessamme puristamaan tyynyni yhteen käsilläni. Siitäkös hän innostui, mutta nykyään hän pyytää sitä joka kerta touhutessamme ja laukeaa hetken päästä. Tuntuu siltä, että ilman, että puristelen ja pussailen omia kannujani en enää tyydytä häntä. Mitenkähän asian ottaisi puheeksi?
Vastaukset 3
Vanhimmat
Jumala kun edes kerran sais puristella naisen rintoja ja elämä on jo aika pitkällä aika suuri asia
tähän on uskonnolinen kasvatus ilman isää ja minä hullu uskoin
meni nyt vähän ohi kysymyksen mutta salliteko sen näin juhannuksena .
En taida osata vastata kysymykseesi mutta "tissimiehenä" ymmärrän oikein hyvin kumppaniasi. Rinnat ovat minullekin kiihottavat, koko ei ole ratkaiseva, no, myönnetään että hiukan isommat kiihottavat enemmän. Rintojen koskettelu, suukottelu, hyväily, joskus ei malttaisi lopettaa ollenkaan, se vaan tuntuu hyvälle, tuntuu kuulemma naisestakin, olen usein kysynyt ja saanut luvan jatkaa moista. Myös se että nainen itse koskettelee omia rintojaan kiihottaa varmaan useimpia miehiä, kumppanisi ei siinä suhteessa ole poikkeava.
Mutta kysymyksesi, täältä on ehkä helppo sanoa että kerro asiasta kumppanillesi, sano ettei mokoma asia oikein innosta sinua etkä halua sitä enää tehdä, ei, ei se niin helppoa ole ottaa asia puheeksi, kokeile kuitenkin. Tuota noin, ota puheeksi, seuraava vaihe saattaa olla että kumppanisi pyytää sinua tyydyttämään itsensä rintojesi väliin....
Nautinnollisia rakasteluhetkiä teille, toivon ja uskon että löydätte yhteisen sävelen ja molemmille sopivat jutut.
Relax... Siis sehän on mahtava juttu, että pystyt tuottaan miehelles suurta nautintoa! Älä ihmeessä ajattele, että kyse ois pelkistä rinnoista, sillä sehän oot JUST SINÄ kuka niillä tisseillä leikkii ja kenessä ne on kiinni. Kerro, jos et pidä siitä, että hän nimenomaan pyytää. Parempi varmaan ois, jos sä tekisit sen pyytämättäkin. Mut koska et ehkä ite koe sitä aivan niin seksikkääksi, niin mahdollisesti asia saattaa unohtua helposti. Mutta muista, et MIEHES tykkää siitä ihan vitusti, joten silloinhan säkin osaat/voit oppia nauttiin siitä.
Mieti tilannetta, että sä toki nauttisit seksistä sun miehen kanssa, mutta susta olis jostain syystä aivan älyttömän kiihottavaa, että hän esim. pullistais habaansa. Kylhän säkin silloin haluaisit, että sun miehes näyttelis lihaksiaan seksin aikana, ja muutenkin mahdollisimman usein. Mut ei se tarkoita, että sä näkisit vain sen muskelit.
Kun sulla kerran on noin mahtavat tissit, ja sun miehes selkeesti on tissimiehiä, niin nauti tilanteesta! Näin itekin tissejä palvovana voin kertoa, että pelkästään niiden yhteen puristamisen lisäks sä voit tehdä monia eri juttuja, jotka varmasti iskee äijjääskin. Pieni sheikkaus silloin tällöin, halaaminen niin että rinnat puristuu teidän väliin, tissien painaminen kasvoille jnejne. Joko seksin aikana tai vaikka ruokakaupassa.
Lopuks vielä, et nyt on kyse niin positiivisesta asiasta, että toivottavasti siitä ei tuu mitään issuee. Ja jos tulee, niin sit vaan keskustelette rauhassa asiasta, mutta EI kesken seksin :)