Etuoven tilasto 3kk:
http://www.dime.net/etuovi2/kaupunki/espoo.shtml
http://www.dime.net/etuovi2/kaupunki/espoo.shtml
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
...Vantaan tilastoja.
http://www.dime.net/etuovi2/kaupunki/helsinki.shtml
Kaikki yhteensä +1.4% plussalla.
että tieto oli vanhentunutta, eli toisin sanoen siinä verrataan tammikuuta 2003 lokakuuhun, jolloin ostetaan jouluksikotiin.
Helsingin tiedot on päivättu 20.4.2004 Espoon 19.1.2004.
ei löydy!
kun poistaa osoitekentästä filen nimen esim vantaa.htm niin näkee hakemiston sisällön, jossa on myös fileiden päiväykset.
Olet valitettavasti väärässä. Kyseiset päiväykset ovat nimittäin shtml-tiedostojen muokkauspäiväyksiä. Nämä shtml-tiedostot lukevat selaimessasi näkyvät luvut tietokannasta. Koska emme voi nähdä shtml-tiedostojen sisälle (millaista lukualgoritmia käytetään), emme voi tietää ovatko luvut reaaliajassa vai eivät. Veikkaisin kuitenkin että ovat. Jos haluat lisätietoja, googlaa "dynamic shtml web pages".
miksi espoonkin kohdalla kerrotaan kuitenkin maaliskuussa myyntiin tulleista ja myynnistä poistuneista, eikä esim. joulukuun vastaavia tietoja, jos sivu on tammikuulta?