Hyvää yötä

sitä että olisin kiinnostunut, sillä se ei taida olla molemminpuolista. Tai ehkä kiinnostuksen mutten ihastusta. Mietin miksi se nolostuttaa mua niin paljon että sinusta tykkään? Helsinkiin kirjoitan ajatukseni.
4296
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

laita mulle tekstiviesti nyt heti!!!! Mä oon suhun niin in love!!!!!!!

Äänestä
  • mieheltä naiselle...

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    mieheltä naiselle...

    laita se viesti mulle.. :D Oon nainen Hki:stä ja ehkä sinä olet juuri se keltä odotan turhaan viestiä....

    Äänestä

  • ap. kirjoitti:

    mieheltä naiselle...

    ei tullu viestiä mulle..ei....paska mäihä...

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Mä en näytä kirjoitti:

sitä että olisin kiinnostunut, sillä se ei taida olla molemminpuolista. Tai ehkä kiinnostuksen mutten ihastusta. Mietin miksi se nolostuttaa mua niin paljon että sinusta tykkään? Helsinkiin kirjoitan ajatukseni.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu