Elikkä mistä saisi semmosia aivan pieniä kameroita, ihan kynän kokoisia tai jopa pienempiä, mitkä voisi helposti vaikkapa sujauttaa hihaan ja kuvata ettei kukaan edes huomaa?
Vastaukset 5
- mie täältä
Esim tuolta:
http://www.dealextreme.com/details.dx/sku.35275- joku...
En tarkoittanut kynäkameraa vaan ihan sen kokosta, sellasta erittäin pientä johdolla varustettua minkä voi laittaa vaikka hihaan ja kuvata muita? En minä mitään kynää rupea tunkemaan hihaani ja kuvaamaan muita sillä.
- mie täältä
joku... kirjoitti:
En tarkoittanut kynäkameraa vaan ihan sen kokosta, sellasta erittäin pientä johdolla varustettua minkä voi laittaa vaikka hihaan ja kuvata muita? En minä mitään kynää rupea tunkemaan hihaani ja kuvaamaan muita sillä.
Saa tuosta varmaankin sen kynän pienellä vaivalla kameran ympäriltä poiskin, sen voi sitten vaikka ommella takkiin kiinni..:)
Saattaa olla aika hankala sitä pelkkää kameraa löytää, ainakin tuossa hintaluokassa, ovat yleensä sulautettuna jos vaikka ja mihin. - joku...
mie täältä kirjoitti:
Saa tuosta varmaankin sen kynän pienellä vaivalla kameran ympäriltä poiskin, sen voi sitten vaikka ommella takkiin kiinni..:)
Saattaa olla aika hankala sitä pelkkää kameraa löytää, ainakin tuossa hintaluokassa, ovat yleensä sulautettuna jos vaikka ja mihin.Aattelin vaan semmosta että texas holdemissä voisi hiukan kusettaa laittamalla kamera hihaan ja joku sitten katsoisi tietokoneesta muiden kortit :) Löytyiskö tollaseen käyttöön sopivaa vehjettä mistään?
- Erikoiscamera
Voisit kysyä vaikka omalta lääkäriltäsi heillähän on semmoisia kameroita joilla katsotaan onko sisäelimissä vikaa?
Arvelen vaan et ne sellaiset maksaa kamalasti etenkin langattomina.
Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Venäjä alkaa iskemään Suomen politiikkaan.
Tässä on valtion ja koko länsiliiton päämiehet varoitelleet, että Venäjä alkaa talven aikana taas iskemään hybridisesti.2361449Hallituksen järjestämä spektaakkeli tuo vessanpyttykeissi
Että olisi kymmenien kansanedustajien kodeissa käyty ihan tuosta vaan, eikä kukaan kansanedustaja kerro niin käyneen, va2711028Miltä tuntuu vanhempi nainen olla
Pihkassa huomattavasti nuorempaan kolliin joka on uskollinen ja kiltti ja tottelee joka asiaa ja tykkää pussailla ja pan93781Sysmän "ilon päivä"
Ja taas palaa hirveä määrä verorahoja, ihan turhaan soopaan. Eikö nämä jotka kuntapolitiikassa valittavat ja tuhoaa vaan68772Uskon, että saataisiin kaikki selvitettyä
Mutta yhteys on jäissä, minä olen jäässä, enkä osaa tai uskalla enää lähestyä. Se vaan on niin. Naiselta Jos ei ole hyvä48713- 109609
Riitastako pelastaja
Riitta jätti hakemuksen. Hyvä niin. On ainakin yksi mistä ottaa. Pertsa ei taida aikuistua koskaan ja Pekka hoiteli silt34574Joka ilta mietin
sua❤️Mitä teet, missä meet? Kaipaatko yhtään? Yön tullen toivotan mielessäni sulle hyvää yötä ja aamuisin huomenet. Joka27573Timo Vornanen.
On siinäkin yksi täystampio. Eipä ihme, että persukannattajat sen eduskuntaan äänestikin.46548Luottamus
Luotan vain siihen mitä tapahtuu IRL. Anonyymipalstan vihjailut eivät merkitse minulle mitään.94525- 40481
- 31471
Millaisen talvitakin haluaisit?
Talveen vielä aikaa, mutta talvitakit tulleet kauppoihin. Millainen olisi unelmiesi talvitakki? Itse tykkäisin jostain76446Kadutko mies sitä miten reagoit?
..siihen sotkuun, jonka jälkeen mikään ei ole ollut kuin ennen. 🥺47441- 77412
Onko kahvila Retro samalla pub???
Netin mukaan anniskeluoikeudet. Käykö tuolla kaljoitteluporukkaa? Onko iltaviihdettä? Olen muuttamassa marraskuussa Kuhm8407- 30403
- 27400
Oletteko täyttä sataa?
Muuta etunimienne kirjaimet numeroiksi. Esim. Mia ja Risto siitä tulee 8 numeroa. Laske ne yhteen . Paljonko tulee?33390Iivari esittää poliisin tutkintaa
Siikalatvan kunnanjohtaja Pekka Iivari on pannu ison pyörän liikkeelle. Entinen Kemijärven historian lyhimmän kaupunginj21381