Match show Lappeenrannassa

mätsäri

Sunnuntaina 25.7 on Lappeenrannan linnoituksessa, Kristiinantorilla iloinen lemmikkieläintapahtuma ja match show. Ilmoittautuminen match show`hun alkaa klo 12 ja arvostelu klo 13. Osallistumismaksu on 5€. Muistathan ottaa rokotustodistuksen mukaan. Lisäksi ohjelmassa on mm. poniratsastusta, puffet, koiratarvikemyyntiä ja muuta mukavaa. Voit tuoda lemmikkisi myös TrimPet:n pisteeseen kynsienleikkuuseen tai tassujen siistimiseen. Tapahtuman tuotot lahjoitetaan eläinsuojeluun. Tulkaahan kaikki viettämään hauskaa kesäpäivää lemmikin kanssa tai ilman! =)

1

249

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • phiiphii

      Jee, meiltä jäi viime sunnuntain mätsäri väliin, kun oltiin mökillä, tänne ollaan kyllä tulossa, tosin taidamme tyytyä vain katselemaan ja ratsastamaan ponilla, kun oma koiramme on niin villi ettei sitä taida kehdata mätsäriin vielä viedä :) Ehkä pitäiskin viedä se tonne kynsienleikkuuseen, se kun on aina niin hankalaa kotona, kun kynnet ovat ihan mustat..

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Marja sulkee liikkeen

      Nyt lähtee kylän ainoa kello ja kultaliike ja kenkäkauppa
      Oulainen
      20
      5044
    2. Oulaisten vaalit ovat hyvä alku, mutta lisää toimenpiteitä tarvitaan.

      Oulaisten vaalit ovat hyvä alku. Puolueväristä riippumatta hallituksen rikollisuutta torjuvat toimenpiteet tehoavat ja r
      Oulainen
      2
      2452
    3. Olen rakastunut sinuun mies edelleen

      Meidän yhteys on jossain ihan muualla kuin netissä, muistetaan se. Kaunista päivää sinulle 😍
      Ikävä
      136
      1280
    4. Pääsiäisen terveiset kaivatullesi

      kaivatullesi tähän alas 💕💕
      Ikävä
      100
      1247
    5. Sun ajatttelu tuo vaan julmuutta mut kukaan muu nainen ei voi korvaa sua

      Mut sun ajattelu saa mut itsetuhoseks ja uhmaan lakiakin😭😭💀 Se väärinymmärryksen määrä on käsittämätöntä. Helpottais
      Ikävä
      12
      1200
    6. Oletko loukannut

      Oletko loukannut tarkoituksella kaivattuasi?
      Ikävä
      93
      1084
    7. Kyläyhdistyksen tuho, kiitos sääntöukon

      Hyrynsalmen kyläyhdistyksen yleinen keskustelutilaisuus ja ylimääräinen kokous alkoi hyvin. Siellähän keskusteltiin oike
      Hyrynsalmi
      17
      883
    8. viekää miehet naiset kunnon treffeille

      Ja käyttäytykää hyvin. Niin tehdään vaikutus. Miehen kuuluu tarjota naiselle.
      Ikävä
      168
      835
    9. En vittujakaan enää välitä sinusta nainen

      Toivottavasti en näe sinua enää koskaan. Jos näen, niin en ole näkevinäni. Et merkitse minulle enää mitään.
      Ikävä
      61
      753
    10. Milloin se sitten

      On? Se oikea hetki kun kerrot sille naiselle mitä tunnet häntä kohtaan?
      Ikävä
      35
      722
    Aihe