Blanket on aivan älyttömän suloinen lapsi ja niin samannäköinen kuin Michael! Mielestäni Miken isyyttä ei tämän lapsen kohdalla voi mitenkään kyseenalaistaa, vaikka eipä kyllä Princen ja Paris:n kohdalla. Ovat kaikki niin isänsä näköisiä. Mutta Blanketissa on silti selvästi eniten samaa näköä, ja muutenkin, hänhän on kuin mini-michael! Aika näyttää tuleeko lapsista hyvinkin lahjakkaita musiikin saralla, voi olla vaan aika isot paineet jos odotetaan samaa kuin heidän isältään.
ihania lapsia :)
http://i47.tinypic.com/2jg9lqr.jpg
Lapset :)
3
367
Vastaukset
- MJMJForever
Ja toivon mukaan ovat jo ehtineet saada isänsä ystävällisen, empaattisen ja ehkä vähän ujonkin luonteensa.
- tuhlaavaisen
Jos kaikki kolme tuhlaa yhtä paljon kuin Michael, niin omaisuus on hetkessä tuhottu. Musiikki tuloilla sentään joten kuten pärjäävät, elleivät myy oikeuksia.
- the-innocent-ones
tuhlaavaisen kirjoitti:
Jos kaikki kolme tuhlaa yhtä paljon kuin Michael, niin omaisuus on hetkessä tuhottu. Musiikki tuloilla sentään joten kuten pärjäävät, elleivät myy oikeuksia.
heidän varhaislapsuutensa on ollut rikkonainen ja traumaattinen. ''Isän'' huumeongelma, henkiset ongelmat ja kuolema. Epätietoisuus omasta alkuperästä, orvoksi joutuminen, muutto ahneiden ja väkivaltaisten isovanhempien taloon. ''Isä'' teki kaikkensa eristääkseen nämä lapset normaalista elämästä ja nyt he joutuvat opettelemaan kaiken alusta. Pahoin pelkään että joutuvat tuhon tielle ja valitettavasti media seuraa heidän jokaista liikettään silloin.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs491314- 1601125
- 611007
- 8812
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli184797Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää27776- 11759
Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä51751- 346738
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti79698