18-25 TYTTÖJÄ!

PROMO KUVAAN LIMOUSINEN KANSSA JOKA TULEE NETTIIN!
IHAN NORMI KUVIA SHAPPANJAT KÄDESSÄ NIIN UIKKARI ,KUIN NORMI PARTY VAATTEET PÄÄLLÄ OLEVAT
KUVAT.

Tyttöjä tarvitee olla about4 kpl
Kerro itsestäsi!

[email protected]
6922
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Ei tällaisiin pidä mennä. Mallitoimistoista saa asiallisiin kuvauksiin ammattimalleja. limousinen omistajalla on vara maksaa, ei tarvi olla täällä kerjäämässä.

Äänestä
  • Miksi ihmeessä haluat estää ihmisiä menemästä töihin? Sinäkö haluat maksaa ihmisille työttömyyskorvauksia mielummin kuin antaa ihmisten tehdä töitä?
    Järki hoi. Älä jätä.
    Olet vain kateellinen karvaisen kaljamahasi kanssa, jota kukaan ei halua katsella.

    Äänestä

Ota kuule yhteyttä johonkin mallitoimistoon, niin saat haluamasi mallit.

Vai onko sittenkin jotain muuta mielessäsi?

Mutta kenenkään ei todellakaan kannata tuohon "työpaikkailmoitukseen" vastata.

Äänestä

Mallitoimiston tytöt maksaa maltaita! Ootteko ihan tyhmiä ko tollasia kirjottelette. Jos jollain on omilla euroilla hankittu limousine ja meinas tehä sillä sivussa vähän rahaa niin miks ei vois tarjota opiskelijaneidoille hieman lisärahaa tätä kautta. Kaiken maailman kteellisia suomi täynnä. Tottakai saa "tämmösiin" mennä. On ihme aikoihin eletty. Eihän siin o mittään pahaa keikistellä samppanjat kädessä limun vierssä. Hulluja te suomikaksneloslaiset!

Tytöt menkää vaan ja mä ilmotan täälä kans hetiko ostan oman limousinen!!!!!!!!!!

Äänestä
  • Siwasta edes sen ensimmäisen limusi.

    Äänestä

  • Lisää limsaa kirjoitti:

    Siwasta edes sen ensimmäisen limusi.

    Limukuski on todennäköisesti uusi yrittäjä, joka tarvii mainoskuvia. Kun kaikki rahat on kiinni limussa ja keikkaa ei oikein vielä ole, maksaisi joillekin opiskelijatytöille mielellään muutaman satkun ennemmin, kuin mallitoimistolle muutaman tonnin.
    Valitettavasti näissä ilmoituksissa ei kyllä tiedä yhtään, mihin tulee päänsä pistettyä, mutta eivät kaikki ilmoitukset ole välttämättä mitää feikkiä tai panoseuran hakua.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kari453 kirjoitti:

PROMO KUVAAN LIMOUSINEN KANSSA JOKA TULEE NETTIIN!
IHAN NORMI KUVIA SHAPPANJAT KÄDESSÄ NIIN UIKKARI ,KUIN NORMI PARTY VAATTEET PÄÄLLÄ OLEVAT
KUVAT.

Tyttöjä tarvitee olla about4 kpl
Kerro itsestäsi!

[email protected]

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu