Kutsu Tiedotustilaisuuteen

Tiedotustilaisuus Liperin suviseuroissa:

Lauantai 3.7.2010 klo 13–14
Teema: Pyhä, onko sitä?

Alustaja: Yrjö Tala
Puheenjohtaja: Pentti Saulio
Osallistujat: Johannes Leppänen, Viljo Juntunen, Olavi Voittonen.

kaikki sydämellisesti tervetulleita!
3215
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kaikki vai vain ola?

Äänestä

Paikalle meneville pyyntö: jättäkää esirukouspyyntö, jossa pyydätte jollekin tuntemallenne savuttajalle vapautusta tupakan kiroista.

Äänestä

Pyhyyttä sekin että pidätte lasten hyväksikäyttäjien puolta eikä he joudu vastaamaan rikoksistaan.

Kas anteeksi annetuista asioista ei ole lupa tehdä ilmoitusta... sitäkö pyhyyttä tarkoitat?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Suviseuratiedotus kirjoitti:

Tiedotustilaisuus Liperin suviseuroissa:

Lauantai 3.7.2010 klo 13–14
Teema: Pyhä, onko sitä?

Alustaja: Yrjö Tala
Puheenjohtaja: Pentti Saulio
Osallistujat: Johannes Leppänen, Viljo Juntunen, Olavi Voittonen.

kaikki sydämellisesti tervetulleita!

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu