Fiilari otti turpaan!?

Jukka "Paras Fiilari" Sinivaara kulkee silmä punaisena kaupungilla. Lieneekö todellinen voimanpesä löytynyt, vai oliko Tiusanen sittenkin vahvempi?
9385
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

Kyllä minun on nyt rehellisesti myönnettävä, että nainen veti turpaan ja antoi sen jälkeen kunnolla seksiä!

Äänestä
  • Kuka tykkää mistäkin..

    Äänestä

  • NMMNG kirjoitti:

    Kuka tykkää mistäkin..

    kaikki päivät eivät ole samanlaisia!

    Äänestä

  • Olitko raudoissa, vaihtelu virkistää.
    Nyt vaan ilmoitus poliisille ja eikun raastupaan.

    Äänestä

Eihän Tiusasen Pentti nyt miestä lyö!!! Älkää naurattako!!

Äänestä
  • Tuo on yksi monista muodoista jota fiilari käytti vaihtelun hakuun.Onko hyvä?Onkohuono??

    Äänestä

noin fiksu kaveri ?

Äänestä

eilen Back Roomissa paukut tälle turpaanvetäjälleni! Ei ihan huono souoritus tulevalta kansanedustajalta!

Äänestä
  • harrastitteko perseseksiä, onko pyllyreikäsi kipeä?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Firas Paavali kirjoitti:

Jukka "Paras Fiilari" Sinivaara kulkee silmä punaisena kaupungilla. Lieneekö todellinen voimanpesä löytynyt, vai oliko Tiusanen sittenkin vahvempi?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu