Mitä jos kimi menee Ferrarille?!?!?

Eli antakaa mielipiteitä ja perustelkaa että mitä mieltä olette siitä että jos Kimi siirtyisi Ferrarille?!?!?!?
3380
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

Luultavasti hän sieläkin tienaisi kohtuullisesti ja auto olisi about 1 Milj. kertaa parempi kuin Mäklaaren!!

Äänestä

En tiedä olisiko kiva ajaa tallissa, joka tiukan paikan tullen päättää, kumpi kuskeista saa voittaa?


Enkä kyllä usko, että tuossa huhussa on yhtään mitään perää...

Äänestä

sitten ainakin nähtäisiin

1. jos kimin autonkäsittelyssä on
todella jotain vikaa jos ferraritkin alkaa
hajoamaan alta

2. nähtäisiin oikeasti onko siitä vastusta schumille jos auto pysyy kasassa

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Maranellon punainen kirjoitti:

Eli antakaa mielipiteitä ja perustelkaa että mitä mieltä olette siitä että jos Kimi siirtyisi Ferrarille?!?!?!?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu