Jontikan kestävyydestä

Tuossa männä viikolla naapurin Peurasta katos veto. Vaihdeloota paskana, hintaa olisi ollut 25000 ekua mutta onni oli myötäinen koska takuuta oli vielä vuosi jäljellä.
4527
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

oliko portaaton vai keppi?

Äänestä
  • oleva varmaankin nappi systeemillä pelittävä, en nyt tarkemmin.......

    Äänestä

  • suunanvaihtajalla kirjoitti:

    oleva varmaankin nappi systeemillä pelittävä, en nyt tarkemmin.......

    Laatikko on jontikoissa ongelmallinen varsinkin noissa uusissa, liian nykyaikainen.

    Äänestä

  • gdsfgs kirjoitti:

    Laatikko on jontikoissa ongelmallinen varsinkin noissa uusissa, liian nykyaikainen.

    Umpi-saksalainen toi pakullaan uuden lootan Saksasta ja vei mennessään vanhan hajonneen mennessään.....
    Toivoa sopii että nyt "raku" pelittää ja pitkään....
    Näin naapurissa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


tuhattuntia jasillee kirjoitti:

Tuossa männä viikolla naapurin Peurasta katos veto. Vaihdeloota paskana, hintaa olisi ollut 25000 ekua mutta onni oli myötäinen koska takuuta oli vielä vuosi jäljellä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu