Mikä olisi hyvä tapa

kiusaa naapuria esim jotain v..mäistä ääntä tai muuta kivaa ehdotuksia .ottaa vaan toi porukka tossa seinän takana päähän
3202
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

kattilankansia yhteen tahdissa tai kilkuta lusikalla petteria.

Äänestä
  • patteria.

    Äänestä

ennen kuin huomaatkaan olet saanut varoitukset isännöitsijältä ja lennät pihalle. Tervemenoa vaan toisia(kin) kiusaamaan, oman elämäs vaan pilaat!

Äänestä

Kommentoi aloitusta


porailuako kirjoitti:

kiusaa naapuria esim jotain v..mäistä ääntä tai muuta kivaa ehdotuksia .ottaa vaan toi porukka tossa seinän takana päähän

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu