SABA DSA-105S DVD-soitin 39 e gigantissa

Onko kenelläkään käyttökokemusta tästä DVD-soittimesta? Onko brysä? Kannattaako näitä halpis DVD-soittimia ostaa ollenkaan?
2369
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

KÄVÄSIN HAKEMASSA GIGANTIN AVAJAISISTA KO.
SOITTIMEN,AAMU 10:N AIKAAN OLI ENÄÄ MUUTAMA JÄLJELLÄ. KOTONA ALOIN KOKEILEMAAN SOITINTA
TAVALLISET DVD:T JA DVD R TOIMIVAT...
MUTTA CD RW:LLE TEHTY mp3 EI TOIMINUT, SAMA TULOS
TAVALLINEN CD R JOLLA NORMAALI MUSA FORMAATTI.
SAMAN LEVYN LUKEE VAIVATTA VANHA SONYN CD-SOITIN..
HALPAA OSTAA HALPAA SAA..PALAUTAN SOITTIMEN
TAKAISIN KO KAUPPAAN

Äänestä
  • Satuitko kokeilemaan onko soitin aluevapaa?

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Jaska kirjoitti:

Onko kenelläkään käyttökokemusta tästä DVD-soittimesta? Onko brysä? Kannattaako näitä halpis DVD-soittimia ostaa ollenkaan?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu