Hei olit kirjoitellut tänne palstalle, jos kiinnostaa niin olisin myös vailla ystävää. Olemme aika lailla samassa tilanteessa ja ikää syksyllä kertyy 21wee. Minulla on 2-vuotias poika ja toinen tulee elosyyskuun vaihteeessa.
Ystäväni ovat "karanneet" kenelläkkään ei kiinnosta seurani tai mitä minulle kuuluu.. Isäntä huitelee missä sattuu. Olen täysin yksin poikani kanssa ja tämän suuren mahani. Kaipaan myös juttuseuraa. Vaihdetaan tuntemuksia ja selvitetään yhdessä sydämen sopukoita niin kummallakin helpottaa kummasti.
EN etsi hetken juttukaveria muutamalle sähköpostille, vaan pitempi aikaista ystävää!
Laita postia, olisi mukava keskustella kanssasi. :) s.posti [email protected], myös muut voitte kirjoitella jos sama tilanne päällä :)
dolby!!!!
tiia.tolonen
1
406
Vastaukset
- kristina888
Täällä ois yks 21-vuotias 2,5-vuotiaan tytön äiti :)
LIsää meseen [email protected] tai kirjottele postia!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 32329116
Voima biisejä, mikä antaa hyvää mieltä ja vomaannuttaa
Mikä antaa voimaa ja hyvää mieltä, jos tuntuu hankalalta ja vaikealta, voima biisi tai biisejä?542348- 2051711
Hallitus pyrkii rajoittamaan kaupan omien halpamerkkien myyntiä
Helsingin Sanomien mukaan hallitus valmistelee lakihanketta, joka suitsii kaupan valtaa ja rajoittaa omien halpamerkkien441710Huomenna sähkö maksaa jo yli 60 snt/kWh. Milloin ALV putoaa?
Kysynkin persuilta, että milloin aiotte pudottaa sähkön arvonlisäveron kuten Marinin hallitus teki sähkön hinnan noustes1571611- 341361
Persut päättivät hiilivoimaloiden alasajosta
Persut ovat Suomen kansan vastainen putinistiporukka, josta nyt maksamme kovaa hintaa.511128- 1221038
Sinkkusiskoni pliis kertokaa
Sinkkunaisena haluaisin joskus normaalia läheisyyttä ja yhdessäoloa, ilman velvoitteita. Olen vapaa ja lapseton, eikä ex99947Huomioon ottaminen
Oletko osannut ottaa kaivattusi tai hänen (mahdolliset) tunteet huomioon? Oletko sivuuttanut ne tarkoituksella tai vahin30942