Eli miten saa C-paperit, minulla alkaisi maanantaina intti enkä halua mennä/kiinnosta. Minulla on myös astma ja nivelsiteet mennyt jalasta. Kertokaa NOPEASTI!!!
Miten saa C-paperit?
6
1607
Vastaukset
- trettuioio8u
Hähää et mitenkään, ryydy vaan sinne paskaan saatanan mopo.
- guif23784
Jos noin kerta intti pelottaa niin miksi et sivariin mene? Mut jos kerta on pakko c-paprut saada nii kai sitä lääkärille voi jotenki valehdella jos haluaa. Voithan sä siellä terveystarkastuksessa kertoa astmastasi ja jalkojesi kunnosta niin kait siitä jotain vapautusta saa mutta tuskin c-papereita. Mulla on kans polvi melko huono ja voi olla että saan jotain vapautusta sen takia, mutta c-papereita en halua.
- rumavänskä
On se vaan maantainana mentävä mutta sielläpähän hoiteleevat polovet valtion piikkiin ilman hoitojonoja.
- sami1g
Voiko jo heti maanantaina mennä lääkärin juttusille? vaikuttaako B-luokka asiaan?
- siviiliin
Otat mukaan ruskeaa talkkunaa ja laitat sitä housuihisi vaikkapa muovipussiin.Kun sitten herroja tulee vastaan alat ammentaa talkkunaa housuista suuhusi ja voitpa kehaista makuakin.
Herrathan katsovat että mieshän on hullu kun syö paskaansa,ja vapauttavat sinut palveluksesta. - afaklnawofaupwqyi2
siviiliin kirjoitti:
Otat mukaan ruskeaa talkkunaa ja laitat sitä housuihisi vaikkapa muovipussiin.Kun sitten herroja tulee vastaan alat ammentaa talkkunaa housuista suuhusi ja voitpa kehaista makuakin.
Herrathan katsovat että mieshän on hullu kun syö paskaansa,ja vapauttavat sinut palveluksesta.haha ja valkotakkiset pihalla :DD
siisti tapa kyllä. meh, mä lahjon jonkun yksityislääkärin sitten.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 983266
Nyt tajusin mitä haet takaa
En epäile etteikö meillä olisi kivaa missä vaan. Se on iso hyppy henkisellä tasolla sinne syvempään päätyyn, kuten tiedä413143- 2152666
Kukapa se Ämmän Kievarissa yöllä riehui?
En ole utelias, mutta haluaisin tietää, kuka riehui Ämmän Kievarissa viime yönä?382259- 321589
Salilla oli toissapäivänä söpö tumma
Nuori nainen, joka katseli mua. Hymyili kun nähtiin kaupan ovella sen jälkeen411436Naiselle mieheltä
Huomasin tuossa, että jääkaapissani on eräs sinun ostamasi tuote edelleen avaamattomana. Arvaatko mikä?241436- 101304
- 131279
- 221261