Huh ja hei! Naureskelin äsken jonkin aikaa URHO TV:n äärellä kun katselin Inter-Honka potkupalloa, heh! Miten tollasta amatööritouhua viitsitään näyttää televisiossa???
Ja arvostustako lisää että valmentaja kentän laidalla shortseissa ja urheilupaidassa, heh!
Ja kaiken huippuhan on nää kannattajat, heh! Ollaan niin kansainvälisiä kun oikein lauletaan pelin aikana, huh ja heh! Eiköhän uskota pikkuhiljaa että ei Suomi-futis ole urheilua. Se on NAURETTAVAA!!!
Huvittava Suomifutis!!!!
Päärynäpotku.
2
540
Vastaukset
- Hokifani
Kompaan! Myös Suomen futismaajoukkueen mahdollisuudet selviytyä arvokisoihin huononevat entisestään kun Litmanen, Hyypiä ja Jääskeläinen lopettavat. Parhaat tsänssit kisoihin pääsylle olivat mielestäni vuodet 2002 ja 2004.
- setjstjsrtyj
pitäiskö sen valmentajan olla armani päällä siellä!!! voi helvetti. Tuulipuku kaikille eikä mitään pukuja! naurettavaa jokatapauksessa!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1015470
Suomen kaksikielisyys - täyttä huuhaata
Eivätkö muuten yksilöt pysty arvioimaan mitä kieliä he tarvitsevat? Ulkomaalaiselle osaajalle riittää Suomessa kielitai854779Työeläkeloisinta 27,5 mrd. per vuosi
Tuo kaikki on pois palkansaajien ostovoimasta. Ja sitten puupäät ihmettelee miksei Suomen talous kasva. No eihän se kas1394732Mikä on vaikeinta siinä, että menetti yhteyden kaivattuun, jota vielä ajattelee?
Mikä jäi kaihertamaan? Jos jokin olisi voinut mennä toisin, mitä se olisi ollut? Mitä olisit toivonut vielä ehtiväsi san3672159- 1031897
- 1021693
- 2571538
- 3691282
Pääsit koskettamaan
Sellaista osaa minussa jota kukaan ei ole ennen koskettanut. Siksi on hyvin vaikea unohtaa sinut kokonaan.591111- 2001040