Ja koska en enää

yhtään tiedä kuka on kuka niin toivotan vain hyvät päivän jatkot ennenkuin menee hermot..

Paljon tekemistä ennen töihin lähtöä. Taas menee aamuyöhön saakka varmastikin...mukavaa päivän jatkoa..
398
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

päivän jatkoa! Ja kuten huomaat täällä todellakin hajoaa pää helposti, jos lähtee kaikkeen mukaan kuvittelemaan! Mukavaa päivän jatkoa sinne myös!

Äänestä

Ilon pisaroita päivääsi.. kuin myös muillekin!

Äänestä

Aamuyölle sulla kyllä menee, mutta täällä netissä.

Äänestä

Kommentoi aloitusta


s.... kirjoitti:

yhtään tiedä kuka on kuka niin toivotan vain hyvät päivän jatkot ennenkuin menee hermot..

Paljon tekemistä ennen töihin lähtöä. Taas menee aamuyöhön saakka varmastikin...mukavaa päivän jatkoa..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu