Hitman2/Mafia/GTA: Vice City

Mikä näistä peleistä on paras?

a) Hitman 2

b) Mafia

c) GTA: Vice City
9445
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 9

Vanhimmat

en ole muita pelannu.kannettaako kokeilla

Äänestä

gtavicecity on mun mielestä paras

Äänestä

Aika hyviä kaikki, mutta ehkä Mafia on kuitenkin se kaikkein paras.

Äänestä

mafia on paras. siinä on hyvä juoni tai ainakin parempi ku noissa toisissa.

Äänestä

eks sää ny pahvi tajua, että kyseessä on ihan erilaiset pelit.
niinkos vertailis super mariota ja bf vietnamia.
ko ne vetoaa ja toimii iha eri perustein.
herää ny jo ajattelemaa mikä jokaises o pointti.

Äänestä

hitman on paras

Äänestä

kummatki on iha hyvii mut hitman on omasta mielestäni roska ei siin mitää kivaa oo latasin pelin netistä ja pelasin ja kyllästyin

Äänestä

GTA: Vice City.. ehdottomasti

Äänestä

mafiassa on paremmat rafiikat kuin vice cityssä ja hitmanista en tiedä
pidän eniten mafiasta

Äänestä

Kommentoi aloitusta


Kyselijä kirjoitti:

Mikä näistä peleistä on paras?

a) Hitman 2

b) Mafia

c) GTA: Vice City

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu