Hei,
tiedän että sb:llä tehdään rakennekynsiä, mutta onko kenelläkään kokemuksia tai tietoa varpaankynsien geelauksesta?
Tehdäänköhän siellä niitä ollenkaan?
geelaukset varpaankynsiin
4
563
Vastaukset
- Vastaaja.
osataan uutuudet noin vuotta ennen Suomea.
- -H-
Kaduilla on paljon letittäjiä / kynsien geelaajia, samoin pieniä kynsisalonkeja on varmasti jokaisella ostoskadulla. Laatu ei kuitenkaan ole kummoinen - näin kertoi oppaamme. Jos haluat kunnolliset kynnet halvalla, opas suositteli käymään Burgasissa. Sinne pääsee paikallisbussilla 5 levaa suuntaansa, ja muutakin ostettavaa varmasti samalla reissulla löytyy. Erittäin helppokulkuinen reitti, ei voi eksyä :)
- :)
Kiitos teille
- hjkkjkj
:) kirjoitti:
Kiitos teille
Kuule kyllä tekevät hyvän työn. Itse otin viime kesänä geelikynnet ja ne pysyivät 9vk kynsissä ilman huoltoa! ´Kannattaa laittaa!!!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853511
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1861394- 771377
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401060Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310962- 43869
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835