"Okei!" vastasi Mirva innostuneena.
"Nyt tyttö siihen makaamaan" komensi Jenni Mirvaa ja ei hetkeäkään, kun pillupumppu oli Jennin kädessä.
Mirva avasi haaransa ja Jenni ei voinut vastustaa kiusausta nuolla hieman vielä tuota kaunista alapäätä.
Jenni asetti pumpun Mirvan haaroväliin ja alkoi pumpata. Mirva voihki nautinnosta. "Noh, tuntuuko hyvältä?" kysyi Jenni. "Todellakin! Niin kireältä, mutta silti niin hyvältä!" vastasi Mirva rintojaan samalla hieroen. Jenni jatkoi pumppaamista.... Aikansa pumpattuaan hän otti sen pois Mirvan alapäästä ja ihasteli, kuinka suureksi Mirvan herkku oli tullut ja kuinka se kiilteli kosteudesta.
"Mitä mieltä olet, jos otetaan valokuvia?" kysyi Jenni hieman arasti.
"Valokuvia?" kysyi Mirva.
"Niin, se kiihottaa. Voitaislaittaa niitä nettiin yhdelle sivustolle. Siellä on suomalaisia käyttäjiä ja niilläkin on siellä kuvia." kertoi Jenni.
"Nooo, okei" vastasi Mirva ja iski Jennille silmää.
Jenni lähti hakemaan kameraansa. Ja hieno kamera olikin. Jenni oli saanut isältään syntymäpäivälahjaksi järjestelmäkameran.
Jennin hakiessa kameraa, Mirva halusi koskea alapäähänsä, jotta tuntisi miltä se tuntuu pumppauksen jälkeen. Pehmeältähän se tuntuikin... Eikä Mirva huomannut kun Jenni oli ovensuussa ja nappasi kuvan. Kuvan, jossa Mirva makasi täysin alasti sängyssä, jalat levällään ja käsi hieromassa pumpattua pillua.
"Tästä tuli hyvä ensimmäinen kuva!" kehui Jenni.
"Anna mä otan vielä lähempää kuvia sun rinnoista ja pillustas" sanoi Jenni innoissaan.
Kameran räpsiessä Mirva mietti, että voiko tämä olla totta. Hän harrastaa seksiä naisen kanssa ja vielä oman parhaan ystävänsä! "Jos tämä on unta, en halua herätä!" mietti Mirva.
"Pyllistä mulle! Saadaan hyvä kuva pumpatusta pillusta takaapäin!" kehotti Jenni kesken Mirvan mietiskelyn.
Mirva teki työtä käskettyään. Hän meni nelinkontin ja painoi rintakehäänsä alapäin, jotta selkä olisi oikein kaarella ja pillu näkyisi mahdollisimman hyvin. "Juuri noin! Sä olet todella taitava!" kehui Jenni lisää kaunista Mirvaa.
"Nyt on mun vuoro ottaa kuvia susta!" sanoi Mirva ja otti kameran Jenniltä.
"Mee hei kyykkyyn tuohon lattialle ja levitä pilluas" käski Mirva ja Jennihän meni.
Jennin punaiset hiukset laskeutuivat rinnoille kauniisti. Mirva ihasteli kameran takaa: "Siinä se koko komeus oli, niin kaunis nainen, upeat rinnat, kauniit hiukset, seksikäs vartalo muutenkin, täyteläiset huulet ja nami pillu ja mitkä sääret!" Mirva tunsi kuinka hän alkoi valua mahlaansa ja meni Jennin eteen haarat levällään ja sanoi: "Nuole nainen! Nuolekkin kunnolla!"
"Uuu!" sanoi Jenni veikkaasti otti Mirvan suuret häpyhuulet huulien väliin ja alkoi imea kunnolla!
Jenni imeskeli niin hyvin Mirvaa, että Mirvan oli vaikea pysyä pystyssä.
"Nyt sänkyyn!" käski Mirva uudelleen ja laski kameran yöpöydälle.
Mirva asettui Jennin päälle niin, että heidän alapäänsä hinkkautuivat toisiinsa.
Jenni ulvoi nautinnosta Mirvan samalla hinkatessa omaa pilluaan Jennin pilluun. Sänky heilui tyttöjen vauhdissa. Kummankin rinnat olivat kiihkosta niin tanassa että niihin melkein koski!
Jenni levitti hieman enemmän pilluaan, että hänen klitoriksensa osuisi Mirvan klittaan.
"Hinkkaa kunnolla tyttö!" huusi Jenni Mirvalle samalla hellästi koskien hänen käteensä.
Mirva teki työtä käskettyään ja melkein orgasmin partaalla hän lopetti.
"Mä en halua vielä saada, tää on niin ihanaa" sanoi Mirva hymyillen Jennille.
"En mäkään" vastasi Jenni.
Tytöt nousivat kumpikin polvilleen sängylle ja alkoivat suudella toisiaan... Kädet haparoivat toistensa rinnoissa ja rinnat välillä osuivat toisiinsa. Päiväpeitolla näkyi paikoittain märkiä läiskiä, tulleet... noh, kaikki tietävät.
jatkuu...
Hellepäivä osa 4.
ffgghhjj
0
5334
Vastaukset
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Minkähän takia ns. persuille ei tunnu työ maistuvan?
Vaikuttavat olevan joutoväkeä syystä tai toisesta – työttömiä tai työeläkeloisia. Muiden rahoilla pötköttelevää väkeä,834483Olit ihan
Kiihkona silloin. Sen näki ja lähes tunsi. Ei tainnut olla kaukana et olisit vetänyt lähellesi jos siihen olisi hetki tu253258Miksiköhän vasemmistossa on niin paljon ns. tapatyöttömiä ja muita köyhiä?
Tokihan Minja Koskela oli sitä mieltä, että ei terveenkään ihmisen ole pakko tehdä töitä, sitä neuvoa moni vassu noudatt392914Trump huonommassa kunnossa kuin Usasta virallisesti sanotaan?
"Terveys on vakaa mutta ei normaali".Uskallan melkein sanoa,että Trumpin terveydentilaa kaunistellaan.Myös se että se nu1172727- 162700
Oletko keskustellut kaivatustasi muiden
Kanssa lähiaikoina? Jos, onko keskustelu ollut positiivista tai negatiivista? Vaikuttaako keskustelut mielipiteeseesi ka432567Kyllä on Vasemmistoliitosta Koskelan johdolla tullut todellinen ääripuolue
se on niin tulipunainen kuin olla voi, ja selvästi haluaa jatkuvasti eripuraa, ja repiä kansaa kahtia. Siinä on jo vuod172559Suomen veroaste 5 %-yks liian matala
Palauttamalla kokonaisveroaste 1990-luvun tasolle saadaan hyvinvointivaltion palvelut rahoitettua ilman velan ottoa.1132285MTV: Harvinainen haastattelu! Vappu Pimiä kommentoi vihdoinkin uutta TTK-juontajaa
TTK-juontajaspekuloinnit käyvät edelleen kuumana. Kenet sinä haluaisit uudeksi TTK-juontajaksi? Kommentoi alle! Lue,142095Yleveron tuotto siirrettävä S-ryhmälle
Yleisradio on mukana kansanmurhassa. Tuollaista ei voi tukea verovaroin. S-ryhmä on ainoa selkärankainen iso toimija S281737