Lokakuun lopussa

Mitä paikkaa voisitte suositella häämatkapaikaksi lokakuun lopussa?
Saisi olla lämmintä ihan, sellaiset 25 astetta... Ja et hintakaan ei olis mitään monen tonnin luokkaa...
11817
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

ja tarpeeksi puita uuniin, niin lämmintä riittää ja tulee halvimmaksi

Äänestä

Kommentoi aloitusta


häämatkalle kirjoitti:

Mitä paikkaa voisitte suositella häämatkapaikaksi lokakuun lopussa?
Saisi olla lämmintä ihan, sellaiset 25 astetta... Ja et hintakaan ei olis mitään monen tonnin luokkaa...

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu