Haaveeni

Haluaisin kävellä paljain jaloin loputonta hiekkarantaa kanssasi ***i, jossain kaukana Karibialla, lämpimässä ja sinisessä kesäyössä. On arkisempiakin haaveita, mutta toi on jotenkin niin kiva haave.
2341
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

olen haaveillut meistä vain jossain Kreikan saarella, mutta tuo on aivan ihana haave. Tartun käteesi ja tulen kanssasi rannalle vaeltamaan. On mullakin myös arkisempiakin haaveita.

Äänestä
  • Karibia on nyt täällä, nautitaan ja kävellään hiekkarannoilla, yksin ja yhdessä :)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


ihanalle naiselle kirjoitti:

Haluaisin kävellä paljain jaloin loputonta hiekkarantaa kanssasi ***i, jossain kaukana Karibialla, lämpimässä ja sinisessä kesäyössä. On arkisempiakin haaveita, mutta toi on jotenkin niin kiva haave.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu