Uusi -2010 Toyota Land Cruiser ja Performance Kit.

Joko olette tämä päivityksen hankkineet 3.0 D-4D moottoriin?.Kertokaa käyttökokemuksista että kannattaako hankkia tämä -eli onko HUOMATTAVAA hyötyä?.
Performance Kit (:201 hv,500 Nm)
4367
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 4

Vanhimmat

kone hajosi 10 km jälkeen joten ei kannata hankkia.

Äänestä

Kyseessähän on konsernin oma tekele, takuut säilyvät ja numerot puhuvat puolestaan, että suorituskyky paranee. Tosin, jos olisin itse laittamassa uutta LC150:stä, niin luultavasti sisäänajaisin moottorin ennen kitin asennusta.

Äänestä
  • Kivasti on tilaa Land Cruiserissa peuhaamiseen kavereitten kanssa.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


uusi LC malli harkin kirjoitti:

Joko olette tämä päivityksen hankkineet 3.0 D-4D moottoriin?.Kertokaa käyttökokemuksista että kannattaako hankkia tämä -eli onko HUOMATTAVAA hyötyä?.
Performance Kit (:201 hv,500 Nm)

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu