Muistatko hänen numeronsa ulkoa? Itse kun muistan vain muutaman tärkeän ihmisen numerot kokonaan ulkoa.
Muistatko numeron?
tärkeänkin
8360
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 8
Vanhimmat
Käytän kyllä yleensä vain lyhyttä versiota.
vaikka se jotenkin pääsi joskus unohtumaan.. Ja kyseisen numeron omistaja taisi myös muistaa omani.
että jos mut herätettäisiin keskellä yötä ja kysyttäis mun syntymäaikaa, niin todennäköisesti mä luettelisin sen sijaan tuon kyseisen puhelinnumeron =o)
Vaikka montaa numeroa en muistakkaan,niin se vaan jotenkin jäi heti muistiin,paremmin kuin omat numerot :))
muistan, tietenkin
puhelimesta se on poistettu jo aikaa sitten :)
Sydän rintani alla kaipaan sua,miks lähdit ja muutuit tähdeksi..sua odottamalla kulutan aikaani uskomalla..vuosi meni jo,ja silti mä rakastan sua ihan yhtä paljon.Olen tarjonnut sitä kuuluisaa ystävä korttia,yritänyt olla ystävä.Sait mun suusta loukkaamalla ne rakastan sanat tulemaan,mihin se johti??Nyt mulle ei jäänyt mitään..enää en edes saa olla sun lähellä,enkä puhua.Sattuu ja pirun syvälle!!Miksi rakkain,leikitkö vain tunteillani?Kertoisit sen jo rehellisesti,ei oo pal pyydetty!
T:nainen 02
jää joitain numeroita..mut tään exän numero ei sitten alkuunkaan seljennyt muistissa, liekö jo silloin alitajunta viestinyt, huijauksen mausta!
se toinen,Ei voinnu ottaa?