Saisin varmaan

shokin, jos eteeni nyt pomppaisi alaston mies jolla olisi "se" pystyssä:o
3186
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

miten tuosta nyt voisi shokin saada, ihmettele kovasti. Etkö ole ennen nähnyt alastonta miestä?

Äänestä
  • En ole mikään härski hartikainen:) Ja oikeesti on kiinnostavampaa kun ei heti näekään kuin housujen läpi:D

    Vähän sama jos olet nudistirannalla, äkkiä turtuu alastomiin vartaloihin ja jos on uima-asu päällä on ne paljon kiinnostavampia....:)

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


kloputko kirjoitti:

shokin, jos eteeni nyt pomppaisi alaston mies jolla olisi "se" pystyssä:o

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu