Saa sen oikean puoleisen "työkalupakin" takaisin? Onnistuin poistamaan sen toisen niistä, enkä tiedä miten saisin takaisin. Siis se toinen niistä, elikkä ei se mikä kantaa nimeä Työkalupakki. Kukaan osaisi auttaa?
Miten Gimp 2.6:ssa
Alluyyy
2
395
Vastaukset
- Himmeä
Mullakin se poistui varmaan ensimmäisellä kerralla, kun tein Gimpillä, mutta huomasin sen jälkeen, etten tarvits en sitä, koska ne samat asiat löysin Gimpistä. Älä hätäile, vaan etsi ne samat asiat mitä tarvitsitkin Gimpistä rauhassa. pian löydät ne kyllä. Huikkaise, jos et löydä etsintöjen jälkeen millään. :)
- Minä myös
Mäkin hukkasin sen työkalupakki-palkin, Ne samat kyllä on siinä pääikkunassa, mutta ois kivempi käyttää jos ne ois erissä ikkunassa (Koska kaksi näyttöö) Kiitos jos osaatte neuvoa kun olen vasta aika aloittelija Gimpin kanssa. :)
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 1191170
Tiedät, että en voi enää laittaa viestiä
Aikaa kulunut. Eikä se näyttäisi enää luontevalta vastata näin pitkän ajan jälkeen. Tiedän myös, että sinä et enää lait89874Nostetaanpas kissa pöydälle: Onko Kuhmossa työpaikkakiusaamista?
Kuka uskaltaa puhua? Vai uskaltaako kukaan? Naisvaltaisella alalla on kuulemma Kuhmossa ruma tilanne. Mitä aikuiset ede18699- 77697
Tuleeko Martinasta rouva Muhis
Saako vihdoinkin ne haaveilemansa prinsessa häät Hajjin entinen Muhammad kanssa, 😂 yhteistä heillä on se, että molemmat276665- 88653
- 107604
- 27537
Oletko miettinyt sitä
Että jos meidän persoonat ei sovi yhtään yhteen ;) No onneksi kumpikin on fiksu eikä halua toiselle mitään pahaa.49533Eipä oo näkyny montakkasn etelänvetelää vielä kylällä.
Liekkö tuo pensanhinta vetelille liian kallista, kun ovat jeäneet kesäksi kottiinsa vetelehtimmään. Pärjätään iliman vet107477