Mitä mieltä olette ? Itse en rehellisesti sanottuna usko tuohon.. Mutta mistäs sitä tietää.
Ja tästähän oli aiemmin jo keskustelu, mutta se oli englanniksi joten tässä olisi suomen kielinen juttu:)
http://www.iltasanomat.fi/viihde/uutinen.asp?id=2225160
Donte Williams
Aatsiuhh
2
270
Vastaukset
- disgusted
kyllä on roskaväkeä noi Jacksonit. Äpärä kersoja pyörii nurkissa, Alejandra on ollu molempien veljesten panopuuna.. toi Dontehan on pappa Joen tekele.
- touhua
Kai hänellä papereissa joku on merkitty isäksi, kuka sitten lienee virallinen huoltaja.
"hän syntyi 8 kuukautta heidän poikansa jälkeen, joten se ei voisi pitää paikkansa."
Keskosina selviää 6kk ikäinenkin, niin tuo nyt ei olisi mikään este.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
Nainen rakkaus sinua kohtaan ei kuole koskaan
Ihastunut olen moniin vuosien varrella mutta vain sinä jäit sydämeen enkä vaan osaa unohtaa. Olit silloin parasta elämäs541708- 161574
- 821393
- 1741386
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti "En pystynyt olemaan siellä enää"
Jättimäärä alokkaita keskeyttää asepalveluksen melkein heti – "En pystynyt olemaan siellä enää" Ennen sotaväki oli3031317- 201258
Martina Aitolehti poseeraa Ibizalla
Ihanaa! Ibiza on ihan paras paikka lomailla hengaillen, viinistä ja iltamenoista nauttien. Säpinää riittää. Aitolehti98975Ollaanko me tyhmiä mies?
Miten ihmeessä me onnistuttiin saamaan tästä näin pitkällinen ja masokistinen kuvio. Miten? Jos toisesta tykkää, näinhä61958Unelmoin päivästä, jolloin voimme olla yhdessä.
Niin pieni kuin sydän onkin, sä oot siellä ja ne mun isot tunteet sua kohtaan ❤️Sydämeni sykähtää joka kerta kun sut nää33923- 347845