Kukaan tulossa SB tuolloin? Meitä lähdössä 1 nainen ja 2 miestä. Kaikki 20v /-.
27.7.2010-3.8.2010
9
579
Vastaukset
- eemm
on siis "iltaelämää" viettävä, rempseä seurue.
- jjoonn
Meitä on tulossa SB:lle 3 19-vuotiasta tyttöä 20.7.-3.8! Hotellina Continental Prima. Nähään Franco's-nimisessä pikkubaarissa melko lähellä Lazuria! :D Lets get this party started!
- Matti ja teppo
Kaikki porukalla viettämään iltaa 23.7.2010 Lazuriin ilta 10 jälkeen , tulkaa repimään hihasta kahta suomalaista kundia , jos haluatte pitää hauskaa biletys mielessä.
- Hermanni S.
Matti ja teppo kirjoitti:
Kaikki porukalla viettämään iltaa 23.7.2010 Lazuriin ilta 10 jälkeen , tulkaa repimään hihasta kahta suomalaista kundia , jos haluatte pitää hauskaa biletys mielessä.
sopiskos myös jos yksi homppelipoika tulisi vetelemään hihasta ja miksei muualtakin :=)
- Matti ja Teppo
Hermanni S. kirjoitti:
sopiskos myös jos yksi homppelipoika tulisi vetelemään hihasta ja miksei muualtakin :=)
Saa sitä tulla jos haluaa , mutta jos muualta alat veteleen niin vedän sua kuonoon =)
- joooonee88
6 hengen jätkä seurue, hotellina Blue Star Grand Victoria. 19-25 vuotiaita ;)
- yksi melko
isotissinen akka viereisestä hotlasta tuohon aikaan Sunnyllä
- on siell
kyllä minä huorat sieltä ajattelin hankkia, tietoo
- wohoo!
jee sinne siis 27 päivä :P täältä pariskunta tulossa wohoo!
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 853511
Kalasataman talossa lienee rakennusvirhe
Ei pitäisi olla mahdollista parvekkeen kautta tulipalon kiivetä katolle saakka kuin korkeintaan ylimmästä kerroksesta.1861394- 771377
Kristillinen Kaste on syntisten kaste, ei itsensä uskoviksi julistaneiden kaste
Raamatun mukaan vain syntisyyden vuoksi kastetut saavat kasteen hyödyn, syntien anteeksisaamisen ja Pyhän Hengen lahjan2401060Kaipaatko nainen
Semmoista tosi hankalaa ja arkaa miestä? Pitäisitkö hänet aina omanasi jos saisit hänet? Miten huomioisit hänen herkkyyd1051010Venäjä teki mahtavan iskun Kiovaan?
Miksi Ukraina ei kykene tekemään Moskovaan yhtä mahtavia iskuja.310962- 43869
- 95867
Milloin ymmärsit
Milloin tunnistit, että sinulle kirjoitetaan ja kuka kirjoittaa? Tarkka päivämäärä ja kellonaika 😉 Önnönnöö, jos ei os78855Nojatuoli !
Uutta kehiin, kun edellinen pikavauhtia täyttyi, pitäisikö kiittää näitä asian jouduttaneita? Pilvet leijaa, sadetta en124835