Puljun muut tarjonnat ei todellakaan kiinnosta vaan mitkä polttaa noita hämähäkkiluomia. Keltasetsivut on plärätty, mutta ei niissä missään lukenu mitään polttamisesta. Tuskin mitkään luontais puljut ainakaan.
Jos on tietoo niin saisko paikan nimen lisäks missä se putiikki on.
Kosmetologit jotka polttaa hämähäkkiluomia?
3
836
Vastaukset
- tiutau......
Tarkoitat varmaan varsiluomia? Useimmat eivät taida poltaaa niitä enää, käyttävät sähköä. Ainakin Sininen Matkakeskuksen lähellä taitaa tarjota tuota varsiluomien poistoa.
- Mies kysyy
Ei vaan hämähäkkiluomia. Jäädytystä kokeiltiin terveytalolla meni sata euroo hukkaan. Mehiläisen 240e laaser poltto ei oikein innostais.
Hämähäkkiluomi on finnin näkönen punainen läiskä joka ihon pintaan pullahtanut verisuoni. Ei lähde itestään pois. - et ole yksin
Mies kysyy kirjoitti:
Ei vaan hämähäkkiluomia. Jäädytystä kokeiltiin terveytalolla meni sata euroo hukkaan. Mehiläisen 240e laaser poltto ei oikein innostais.
Hämähäkkiluomi on finnin näkönen punainen läiskä joka ihon pintaan pullahtanut verisuoni. Ei lähde itestään pois.mikään luomi ei lähde itsestään pois.
Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.
Luetuimmat keskustelut
- 427065
- 323968
- 473401
- 412968
- 172746
- 372238
- 162206
- 412173
Voi ei! Jari Sillanpää heitti keikan Helsingissä - Hämmästyttävä hetki lavalla...
Ex-tangokuningas on parhaillaan konserttikiertueella. Hän esiintyi Savoy teatterissa äitienpäivänä. Sillanpää jakoi kons472127- 402088