Bella 580c

Minkälaisia kokemuksia veneestä. Tarviiko minkäkokoisen koneen?
23068
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mä ottaisin tuon 115hv Optimaxilla, oli meinaan aika huippu ajettava kun koeajolla kävin.

Mutta varmaankin 80-100hv nelari on minimi mitä ottaisin, ei kyllä varmaankaan oo kovin raketti enää.

115 optarilla päästiin melkeen 40 solmua, eli tosi kivasti.

Äänestä
  • Kiitos kommentista , vene ja kone tilattuna.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


580c kirjoitti:

Minkälaisia kokemuksia veneestä. Tarviiko minkäkokoisen koneen?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu