Olen todella

Enpä ole koskaan elämässäni ollut niin sydänjuuriaan myöten loukkaantunut, kun nyt olen.

Olen yksinkertaisesti niin vihainen, että tästä toipumiseen menee ainakin muutama ihmisikä.
2231
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Mitä tapahtui? Kenties kyse on kuitenkin väärinkäsityksestä, sellaistakin voi joskus sattua.
Voimia sinulle.

Äänestä
  • Nyt se kaikki on joka tapauksessa ohi.

    Voimia sinullekin.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Loukkaantunut kirjoitti:

Enpä ole koskaan elämässäni ollut niin sydänjuuriaan myöten loukkaantunut, kun nyt olen.

Olen yksinkertaisesti niin vihainen, että tästä toipumiseen menee ainakin muutama ihmisikä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu