näe enää. Se on fakta.
Emme
tosi kuin vesi
16451
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 16
Vanhimmat
on sitten parempi, koska se olisi mukava että molemmat sitä toivoisi jos nähtäisiin.. ja sä et näytä haluavan.
meillä meni toisinpäin. Mutta ei oltaisi taidettu nähdä muutenkaan. Mutta kaikkea hyvää. Toivottavasti elämä kohtelee häntä hyvin.
Päivää..
Kenelle osoitettu ?
(Ei voi olla minulle, koska hän rustasi negatiivisen palautteen minulle )..ööö...vähän aikaan sitten ^^
Vai haluatko vielä muistuttaa palstojen kautta..
Love u
muiden vaikuttaa, ennenkö olet selvittänyt asian hänen kanssaan?
Hän ei halua rupatella mitään...edelleenkään..
ettei me taideta enää toisiamme nähdä. Iso säälihän se on. Mielelläni mää olisin sitä komistusta kattonu viel useampaan kertaan silimiin niinku ennenvanhaan. Hyvää jatkoa toivotan sit vaan täältäkäsin. Ai niin ja M::lle kuin miäs mää tän tarkotin
raitasukat.. everything I do I do it for you ! Tule takas, olet rakas... luota muhun.
Hyvää kesää kaikille...
http://www.youtube.com/watch?v=wavpWRK6IX8
--->The end
näekkään.
Aivan höpöä, varmasti näemme vielä (ainakin hänen kanssaan) Meen vaikka ulko-ovensa eteen poikittan maata jos ei muu auta.
olin aivan jo ainakin huutoetäisyyden päässä.
Onneks on useampi ovi.. =I
Varo isoja ja temperamenttisia naapureita..
???
zzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzzz...
Ryssä-sössö on taas yövuorossa.
http://www.youtube.com/watch?v=woG7gaWW1yQ