Oinas ja seksi!

Ap.....

Oinasmies, joka alussa näytti hyvin selvästi et haluu seksiä, sen verran oikeat taidot hallussa et eihän siitä voinut kieltäytyä. Kuitenkin yhtäkkiä oinas lopettaa "lämmittelyn" ja lopettaa yrittämisen. Itse fyysiset aloitteet jäävät siis kokonaan minulle, minun pitää nykyään aina "lämmitellä" oinasta. Hän lähtee kyllä mukaan ja nauttii, jos päivään ei ole seksiä ollu hän vihjailee ko asiasta, muttei siltikään pistä itse tikkua ristiin, MIKSI?!

Menee tässä maku koko hommasta kohta. Joudun itse tekemään nykyään aina "työn", mut seksi tuntuu nykyää lähinnä suoritukselta osaltani, koska mies ei odota et minä pääsisin tunnelmaan mukaan.
Olemme pitäneet yhtä n puoli vuotta. Kaikki asiat muuten ok, vai onko sittenkään...?

3

1863

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • girlie79

      samalla tavalla kävi meillä.
      mies piiritti ja piiritti ja oli kokoajan tekemässä aloitetta kaikessa, kunnes minä antauduin kääntyikin roolit toisinpäin. siitä alkoi minun epävarmuus miehen kiinnostumisesta, sain tehdä aloitteen kokoajan, toki mies oli innoissaan siittä =)
      suhdetta jatkunut vuosia joten ehkä se sitten kuuluu olla niin =)
      mutta oikukas on oinasmies, muuta en voi sanoa.

    • hormoonihärkä

      Hä? Kyllä terveenä oinasmiehenä seksi kiinnostaa jatkuvasti ja teen aina aloitteen -siten että kumppani jo väsyy sekstaamiseen ja paikat hellänä. ;)

      Josko hänellä on joku sairaus, vaikkapa testosteronin puute tai stessi -tai jopa vieras nainen mielessään??

    • oikkuoinas.

      -oletko lihonut tai rupsahtanut?

      -huolehditko hygieniastasi? (jos hengitys haisee kissankuselle, tai perseestä leijuu paskan haju ei toista varmaaan kiinnosta seksi)

      Jos näissä ei ole syy, on mies bi/homo, testosteronivajetta on, tai sitten vieras narttu.

    Ketjusta on poistettu 0 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Mikaela Nylander: Jos pakkoruotsi poistetaan, niin ruotsin kielen asema romahtaa

      (Nylander on vanha RKP:nen) Mutta niin heikossa vedossa muumiruotsi siis on Suomessa, että vain tekohengityksellä se pys
      Maailman menoa
      65
      2572
    2. Nainen aion pilata elämäsi täysin, opetus sulle, että pelasit väärän ihmisen sydämellä.

      Empatiani sua kohtaan katosi siinä kohtaan, kun teit tietoisen valinnan leikkiä mun sydämellä. Luulet olevas joku älykäs
      Ikävä
      241
      1585
    3. Kaivattusi nimi vol.3

      Kaipaajankin nimi olisi kiva. 🥰
      Ikävä
      94
      1380
    4. 6 vkoa kulunut ilman sua

      …ihme että olen vielä hengissä. 😔 Kyynelillä pessyt lattioita. Rakastan ja odotan sua ikuisesti❤️Projekti jäi kesken jo
      Ikävä
      8
      901
    5. Viestisi kaipaamallesi ihmiselle

      Mitä ajattelet tilanteestanne tänään?
      Ikävä
      65
      882
    6. Jotenkin se harmittaa

      Etten voinut antaa itselleni mahdollisuutta tutustua. Tulit vain liian lähelle ja syvälle kemia oli alusta alkaen liian
      Ikävä
      46
      700
    7. Olen yrittänyt tavoittaa sinut kolmesti

      Elämän aikana. Kahdesti hakenut numeroa ja lähettänyt jollekkin nimisellesi viestin. Kerran aivan summassa keksimääni os
      Ikävä
      2
      652
    8. Haluan kysyä vain yhden asian

      Miksi et koskaan halunnut kohdata minua kasvotusten silloin, kun molemmilla oli tunteita? Kaiken muun olen jo hyväksymäs
      Ikävä
      39
      579
    9. Mies aion pilata elämäsi

      Ole hyvä vaan, olet ansainnut sen.
      Ikävä
      73
      562
    10. Kauneus on katsojan silmissä

      Mitä kaunista sun silmät näkevät?
      Ikävä
      22
      512
    Aihe