Viimee vuonna oli lippu erikoiskokeelle 10 euroa, nyt 22 euroa. Paljonko ensi vuonna, 44 euroa?
Neste-ralli lippujen hinnat
mitä vitt*a
152937
0Äänestä
Muut lukivat myös
Odottaa vastausta
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Turvaa tilisi vahvistamalla puhelinnumerosi. Voit silloin palauttaa unohtuneen salasanan tekstiviestillä.
Näihin keskusteluihin ei ole vielä vastattu. Ole ensimmäinen.
Vastaukset 15
Vanhimmat
Kahteen kertaan samana päivänä ajettavat ovat 22, ekalla rundilla...
http://www.nesteoilrallyfinland.fi/liput/
Kerran ajettavat 15 tai kahteen kertaan ajettavat, jos menee vasta jälkimmäiselle rundille.
Tuon mukaan hinnat olisivat samat kuin viime vuonna:
http://www.pakkotoisto.com/yleinen-keskustelu/81034-jyvaeskylaen-suurajot-2009-neste-oil-ralli/
Pätkät sen sijaan vaihtelevat, eli mitä ajetaan ja moneenko kertaan...
No nyt on jo 80€
Pääsee ilmatteeksi ku viittii vähän suunnitella.
näähän on vestarit.maksat 75 ekee että pääset tarpomaan vatukossa ja kuunteleen järkkärien vittuilua.
Aina voi pysyä kotona, niin menee vituiks heti aamusta ja ei tarvitse kuunnella kuin naapurin muijan valitusta jyystämisen kuulumisesta naapuriin.
Näillä mennään, ei ainakaan tulis mieleenkään 75e tollasesta turistitapahtumasta!
Pitäköön tunkkinsa. Kyllä tyhmä pitää olla, joka tonne lähtee. 30 euroa 65 auton näkemisestä. Toivottavasti tulee yleisökato.
nyt mennään yli ja pahasti lipun hinnoissa kyllä kohtuus pitäisi olla noissakin. keskelle pusikkoa pistetään katsomaan ja siitä pitäisi vielä antaa 30 ekua.
Perseaukiset pysyy kotona, kyllä on halpaa ja rahaa on.
Ei se välttämättä ole rahasta kiinni. Usein on kyse siitä, mihin sen haluaa käyttää. Tämä tapahtuma ei ole sen arvoinen. Odottamiset, kahteen kertaan ajaminen ja yleisön kävelyttäminen metsässä ei kiinnosta.
Tää jypin ralli joutais kyllä lopettaa, keski ja eteläeurooppa tarjoaa parhaat rallit, onhan se lopetus ollut jo tapetilla, mutta nyt tarvitaan tahtoa että tää lopuisi suomesta
Siis siirry heti sinne eteläeurooppaan äläkä täällä valita.
5 ukkoo... Matkaaja... 20€ isännälle ja saatin 1~sähkötkin...
Ei mitään muita lippuja....
se huvittavinta oli kun peltoparkit oli täynnä ja ruvettiin myimään parkkilippuja YLEISELLETEILLE .tais loppua parkkilipun myynti kun yksi isäntä kysyi että onko lupalappua näyttää että saavat myidä lippujasiihen tielle
Pari-kolmekymppiä ne maksoi ennenkin, tosin rahayksikkönä oli silloin vielä markka.
Euro oli hyvä tapa moninkertaistaa hintoja. Suomalainen kun maksaa mitä pyydetään.
Vielä kun ravintolat ja hotellit Suomessa ovat hinnoitelleet itsensä ihan pihalle, tulee halvemmaksi käydä katsomassa rallia ulkomailla.