YLLÄPIDOLLE

ONKO tämä palsta tarpeellinen?????
Menettääkö suomi24 jotain,jos tämä osio lopetetaan????

Täällä on kourallinen häiriintyneitä yksilöitä,jotka purkaa sairalloisia patoutumiaan,eikä kukaan tavallinen ihminen voi kirjoittaa tänne.

Jos tämä poistetaan saman tien-----kirjoitan suoraan ylläpidolle

Onko suomi 24 ylläpidolla vielä moraalia jäljellä?
11243
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 11

Vanhimmat

moraalia ja oikeutta mitataan näissä asioissa? Sekaan mahtuu kyllä monenlaista kirjoittajaa, mutta johtuiko suurin huolesi siitä, että palstalla käsitellään sinun mielestäsi kielteisiä asioita? Ei mitään uutta auringon alla. Kiinassa, Saudi-Arabiassa ja Pohjois-Koreassa esitetään samanlaisia näkemyksiä nettikeskustelun vapaudesta

Äänestä
  • UUsia kristittyjä , jotka uskoo Jumalaan/Jeesuksen , ja jotka puhuvat vapaudesta ,,täällä sitomisestä
    Siellä , ja Brasiliassa on valtavasti marttyyrejä , onko täällä .

    Äänestä

  • teuta kirjoitti:

    UUsia kristittyjä , jotka uskoo Jumalaan/Jeesuksen , ja jotka puhuvat vapaudesta ,,täällä sitomisestä
    Siellä , ja Brasiliassa on valtavasti marttyyrejä , onko täällä .

    "vain me" saatanan kasvatti?

    Äänestä

Olen törmännyt , sellaiseen että ollaan kamalan tarkkoja joistain säännöista , joilla latistetaan
Jumalan sanaa , pitäisi olla sellainen Systeemi, että Vaikeimmissa kysymyksissä , päätöksen
tekee useanpi henkilö , eikä pelkkä Seriffi , hänkin on vain ihminen .
Olen esikoinen , ja samat kommerfekit pätee palstoilla.

Äänestä

"Täällä on kourallinen häiriintyneitä yksilöitä,jotka purkaa sairalloisia patoutumiaan,eikä kukaan tavallinen ihminen voi kirjoittaa tänne."

Allekirjoitan tuon heti. Sinäkin kirjoitat tänne.

Äänestä

Tämä palsta on itse asiassa varsin säyseä verrattuna Maailman menoa-palstaan ja joihinkin puoluepalstoihin. Siellä sitä on ronskia meininkiä. Tosin siellä ei toistaiseksi ole ollut tätä naurunappula-pojua, joka on lähinnä säälittävä, kun tytöt eivät tykkää hänestä.

Äänestä

Älä jaarittele palstasta tai palstalaisista.

Äänestä

" Täällä on kourallinen häiriintyneitä yksilöitä,jotka purkaa sairalloisia patoutumiaan,eikä kukaan tavallinen ihminen voi kirjoittaa tänne. "

Pitää hyvin paikkansa. Minunkin puolesta voi sulkea.

Äänestä

hiljaa ja mene tupakalle!

Äänestä

Vapaat ihmiset voivat keskustella, vaikka se teillä onkin kiellettyä.

Äänestä
  • SRK:han on aina pelännyt ja taistellut kommunismia vastaan, joka sekin rajoitti sananvapautta, sitä pelkoa ei enää ole, tuskin tuleekaan. Nytte sitte olette itse sitä vapautta rajottamassa.

    Äänestä

Ketjusta on poistettu 4 sääntöjenvastaista viestiä.

Kommentoi aloitusta


123456789012 kirjoitti:

ONKO tämä palsta tarpeellinen?????
Menettääkö suomi24 jotain,jos tämä osio lopetetaan????

Täällä on kourallinen häiriintyneitä yksilöitä,jotka purkaa sairalloisia patoutumiaan,eikä kukaan tavallinen ihminen voi kirjoittaa tänne.

Jos tämä poistetaan saman tien-----kirjoitan suoraan ylläpidolle

Onko suomi 24 ylläpidolla vielä moraalia jäljellä?

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu