Täällä voisi jotkut ihmiset

vähän mennä toisen asemaan ja miettiä et mitä sitä vastaa ihan asiallisiin aloituksiin.. Voisi miettiä että täällä olevilla todennäkoisesti voi olla muutenkin aika vaikeaa, eikä asiaa yhtään helpota se, että toisille ollaan ilkeitä sama mitä hyää tarkoittavaa kirjoittaisi..
1194
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 1

Vanhimmat

se meneekin niin, että se jolla on vielä lämmin sydän ja lämpimät ajatukset tässä kovassa ja kylmässä maailmassa, se on se rohkein.....

Äänestä

Kommentoi aloitusta


PieniPyyntöVain.. kirjoitti:

vähän mennä toisen asemaan ja miettiä et mitä sitä vastaa ihan asiallisiin aloituksiin.. Voisi miettiä että täällä olevilla todennäkoisesti voi olla muutenkin aika vaikeaa, eikä asiaa yhtään helpota se, että toisille ollaan ilkeitä sama mitä hyää tarkoittavaa kirjoittaisi..

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu