Paljonko rahaa Bulgariaan

:)

Olen lähdössä Sanny Beachille 31.7. kahden lapsen kanssa. Paljonkohan saattais rahaa palaa?

12

692

    Vastaukset

    Anonyymi (Kirjaudu / Rekisteröidy)
    5000
    • elokuus halpaa

      Ota 12,365 dollaria.

      • pyllistaja

        Kantsii varata 50-52 euroo.


      • london lye
        pyllistaja kirjoitti:

        Kantsii varata 50-52 euroo.

        No ota ihmeessa 520 £.


      • rich,bitsh
        london lye kirjoitti:

        No ota ihmeessa 520 £.

        No palaahan sitä ota nyt ihmeessa ainakin 4520 Euroo.


      • :)
        rich,bitsh kirjoitti:

        No palaahan sitä ota nyt ihmeessa ainakin 4520 Euroo.

        No kiitos nyt vaan vitusti mukavista vastauksista. Kaikki kusipäätkö tänne on tänään kirjotellut? Mä laitan teille kaikille kortit tulee kirkkoveneineen, lapsetkin laittaa, jos ne nyt yleensä on enää silloin tallella.


      • thjgfu
        :) kirjoitti:

        No kiitos nyt vaan vitusti mukavista vastauksista. Kaikki kusipäätkö tänne on tänään kirjotellut? Mä laitan teille kaikille kortit tulee kirkkoveneineen, lapsetkin laittaa, jos ne nyt yleensä on enää silloin tallella.

        tuo loput takaisin !?!


      • meitä on moneksi
        :) kirjoitti:

        No kiitos nyt vaan vitusti mukavista vastauksista. Kaikki kusipäätkö tänne on tänään kirjotellut? Mä laitan teille kaikille kortit tulee kirkkoveneineen, lapsetkin laittaa, jos ne nyt yleensä on enää silloin tallella.

        vaikea sanoa paljon rahaa tarttet! riippuu mitä/miten paljon ostelet! sanosinko että tyhmin kysymys ikinä...tuskin kukaan osaa sanoa sinulle kuinka paljon rahaa kulutat!


    • huge30

      Tänä kesänä naapuri Nessebarissa kaksi aikuista n. 250 e/hlö/ viikko. Sisältää reilut syömiset, juomiset ja bussiliput pienet tuliaiset. Hyvää matkaa!

    • No kyllä kannattaa 1000€ varata viikoks mutta luulen että voi pärjätä 500€ jos kohtuu maltillisesti elää...itellä meni siellä kahteen viikkoon 1200€ käyttörahaa mutta melkee joka ilta yöelämässä,ostin paljon tuliaisia ja söin pelkästään ulkona ja aina mitä huvitti ja muutenkin tein mitä huvitti.

    • Bulgariaan vastakin

      Hei. Pariskunta matkalla ja meillä rahaa meni n. 650e ei kyllä pihistelty. Bulgaria on edelleen edullinen lomailijan pudjetille. Kyllähän se yleinen siivottomuus hotellialueitten ulkopuolella haittaava. Ihmiset ovat ystävällisia, ainakin kaupoissa ja hotelleissa. Retket olivat tosi mukavia, jeep-safari ja päivä merellä essimerkiksi.

    • H

      no itse olin viime kesänä bulgarian kultahietikolla ja hintataso oli todella halpa. noin. 20 euroa riitti kahden henkilön illalliseen juomineen. mutta matkaLle otettava summa riippuu paljon siitä mitäa aikoo ostaa sieltä. erilaiset matkamuistot eivät montaa euroa maksa kappaleelta. myyjät ovat kovia tyrkyttämään tavaroitaan siellä. Kaikenlaisia kojuja löytyy paljon....

      • -.-.------>>

        Heissan. Kalja ja viina oli halpaa. 0,5 l tölkki 1-2 levaa..
        1,5 litran kaljapullo 1,95 levaa (paikallinen merkki)..
        Ruoat --> 2 aikuista 2 teiniä - n 50 levaa(25 euroa).
        Zora marketista ruokaa, bissee ym.
        DolceGabbana, Burberry, Levis ym. kopio vyöt--10 levaa (5 euroa). Ja huppareita 20 levaa (10 euroa).
        Käsilaukkuja 10-100 levaa kaikkia merkkejä LuisVuitton, yms.. Kenkiä 10-100 levaa.. jne.
        Halpaa kopiotavaraa.


    Ketjusta on poistettu 1 sääntöjenvastaista viestiä.

    Luetuimmat keskustelut

    1. Saana airola ja. muusikko spekulaatiota

      Saara airolan kirja muusikko mies. Oisko redrama tai lauri tähkä? Saana oli 13 v vuonna 2014 Tekoäly sanoo : tähkä Julki
      Yhteiskunta
      13
      1444
    2. Mitäs peitsarissa on tapahtunut eilen illalla

      Mikkelissä iso poliisioperaatio https://www.iltalehti.fi/kotimaa/a/39ef020c-2d81-4d72-b720-651f458ba3e2
      Mikkeli
      53
      1354
    3. Miten kuvaisit tunteitasi

      tällä hetkellä?
      Ikävä
      105
      1105
    4. Jos saisit palata takaisin johonkin vuoteen

      Mikä vuosi se olisi? Ja mitä siinä hetkessä tapahtuisi?
      Ikävä
      121
      1061
    5. Mikä estää?

      tapaamisen, suhteen aloittamisen?
      Ikävä
      76
      726
    6. Miksi ETTE suostu selvittämään . . . . . ...

      Asioita jotka jääneet selvittämättä toisen osapuolen kanssa? Kertoisitteko miksi ette suostu? Vaikka teidän mielestä
      Ikävä
      168
      691
    7. Eilinen

      Herättikö eilinen jotain ajatuksia?
      Ikävä
      52
      562
    8. Mitä jos saisit selville

      että kaivattusi tekee susta pilaa?
      Ikävä
      107
      562
    9. Wille Rydman on kansalaisten mielestä huonoiten onnistunut ministeri

      Onneksi olkoo Wille kärkipaikasta! Oletkin sen eteen tehnyt hartiavoimin töitä. "Ministeri Wille Rydman (ps) on kansala
      Maailman menoa
      368
      548
    10. Tajuan kyllä

      että molemmilla on omat elämänsä ja kuvionsa ja rakkaansa. En odota mitään enkä ole tunkemassa mihinkään. Kai silti saa
      Ikävä
      52
      515
    Aihe