käynnistys vaikeuksia

koneeni on asus x5dab ja käyttis vintoosa 7,koneen kun aukaisee se jumittuu kohtaan käynnistä.
6164
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 6

Vanhimmat

Aha, kiitos tiedosta. Syytön minä siihen kyllä olen. Kysytkö jotain vai tulitko kertoilemaan kuulumisia?

Äänestä

vikasietotilassa sisälle.
käynnistävalikon hakukenttään msconfig [enter]
Ohjelmat - välilehdeltä ruksi pois kaikista turhista ohjelmista
Uudelleenkäynnistys

Äänestä

Sillä pirate kopiot ei pelaa, vaikka kuinka koitat rassailla ...............

Äänestä
  • Toimii ja hyvin toimiikin.

    Mene pois.

    Äänestä

  • ----------------- kirjoitti:

    Toimii ja hyvin toimiikin.

    Mene pois.

    Kysyjälläkään toimivan.

    Äänestä

  • iiiiiiiiiiiiiiiiiiii kirjoitti:

    Kysyjälläkään toimivan.

    Taidat olla päättelyn mestari?
    Sitäpaitsi kunnon piratti on ainakin xp:stä lähtien toiminut paremmin kuin aito. Sehän aivan sama 7:ssa kuin aito, ainoastaan aktivointi kierretään MS:n hämäämiseksi.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


seitsikko kirjoitti:

koneeni on asus x5dab ja käyttis vintoosa 7,koneen kun aukaisee se jumittuu kohtaan käynnistä.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu