Kämpän kuvat

Kouvostoliitoksi hakkuneen kämpän kuvat Kouvostoliiton sanomissa.
3400
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

enkä löytänyt... Missä päin Kvl tää on?

Äänestä

tämä on... Kouvostoliitto, kaikkea kivaa betonista ja raunioiden kaupunki. :) Mutta kenenkään kämpän kuvia ei ilman lupaa julkaista!

Äänestä
  • Jokaisesta asuinkunnasta, varsinkin isommasta löytyy ongelma-asujia. KS kuvat näyttivät, mitä viinan kaa resuaminen tuo tullessaan. Yöaikaan möykkääminen kuitenkin pahinta.

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Siitäs sait kirjoitti:

Kouvostoliitoksi hakkuneen kämpän kuvat Kouvostoliiton sanomissa.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu