Menestystä Väänänen.

Toivotan teille ja perheellenne onnea ja menestystä.
Yksin joutua viranomaisten mielivallan uhriksi, joilla
on järjestelmä tukenaan.
2185
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

Sen kun osaa EI TULE ONGELMAA kenenkään kanssa ! Kellä on maita ja mäntyjä niin
onpahan mistä ottaa . Hyvällä kun antaa niin ei tule viranomaisten taholta ongelmia.
Kaikkea ei voi hallita, mutta keskusta on maalla hajottanut. Ehkäpä tässä tapauksessa
saitte maistaa sitä omaa mielivaltaista byrokratiaa, jota Keskustapuoluekin teki taannoin maaseudulla.

Äänestä
  • Onko oikeusaputoimisto, poliisi, sovittelutoimisto, kriisikeskus ym. poliittisesti ohjattua

    Äänestä

Kommentoi aloitusta


Nabucco. kirjoitti:

Toivotan teille ja perheellenne onnea ja menestystä.
Yksin joutua viranomaisten mielivallan uhriksi, joilla
on järjestelmä tukenaan.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu