Kinnulan ufohuijaus

2316
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 2

Vanhimmat

ai, sä sitten jo heräsit. Täytyy kuitenkin nostaa hattua jos jaksaa nukkua 18 vuotta. Siihen ei pysty kuin humis.

Äänestä

Että tämäkin vielä.. voi voi.
En saa viikkoon unta, kun tuon kerroit.
...kele että ottaa päähän.
Tämähän oli vuoden uutinen. Nyt meni uskottavuus koko hommasta.
Taidan ottaa tuikun murheesen tuon takia voi... voi...

Äänestä

Kommentoi aloitusta


--- kirjoitti:

http://fi.wikipedia.org/wiki/Kinnulan_ufohuijaus

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu