säälittää pissikset

jotka aina käyttää sanontaa "oma kulta", ihan kun se elimenkantoteline olisi jotenkin kultaa. samaa lihaa ja paskaa ku muutki ihmiset.
3497
Äänestä

Muut lukivat myös

Vastaukset 3

Vanhimmat

no semmoset on parempi jättää omaan arvoonsa, pissikset siis

Äänestä

Nyt voi sanoa, että hyvin sanottu. :)

Äänestä

tais just poikkis jättää?

Äänestä

Kommentoi aloitusta


hermot menee kirjoitti:

jotka aina käyttää sanontaa "oma kulta", ihan kun se elimenkantoteline olisi jotenkin kultaa. samaa lihaa ja paskaa ku muutki ihmiset.

Anonyymi
5000

Ilmoita asiaton sisältö

  • Sisältää materiaalia, joka on loukkaavaa, herjaavaa, rasistista, uhkailevaa tai ahdistelevaa.

  • Materiaali sisältää nimiä, yhteystietoja tai muita henkilökohtaisia tietoja. Julkisuuden henkilöistä, julkisissa viroissa toimivista ihmisistä sekä yritysten vastuuhenkilöistä saa keskustella työhön liittyen. Myös yksityiselämään liittyvistä asioista voi keskustella siltä osin, kuin niistä on julkisesti kerrottu.

  • Sisältää lapsille haitallista tai heiltä kiellettyä materiaalia. Seksuaalinen sisältö on sallittua aiheeseen tarkoitetuilla palstoilla, joiden ikäraja on 18 vuotta.

  • Lainvastaista sisältöä voi olla mm. yksityiselämää loukkaavan tiedon levitys, kiihottaminen kansanryhmää vastaan, laiton uhkaaminen, alaikäisiin liittyvä seksuaalinen sisältö/grooming, petokset, identiteettivarkaudet, kunnianloukkaukset ja tekijänoikeusrikkomukset.

  • Sisältö ei liity palstan tai keskusteluketjun aiheeseen.

  • Viesti ei ole suomea tai ruotsia (pl. International Forums), se sisältää mainontaa, se sisältää tekijänoikeuksin suojattua materiaalia, se on massapostitus tai jokin muu syy.

Jaa keskustelu